امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

(اخبار) هر آنچه در مراسم شب گذشته گوگل گذشت
#1
همانطور که میدانید گوگل شب گذشته، 24 اکتبر، مراسمی را در نیویورک برای Google Play برگذار کرد. گوگل در روزهای قبل از مراسم در صفحات گوگل+ خود تصاویری را منتشر میکرد و همه منتظر معرفی نکسوس 5 و اندروید 4.4 کیت کت در این مراسم بودند. تا قبل از برگذاری مراسم و حتی بعد از آن هیچ خبری از آنچه در مراسم روی داد منتشر نشد. اما با توجه به صفحات شبکه های اجتماعی گوگل، اطلاعاتی از این مراسم بدست آمده که در ادامه میبینیم چه اتفاقاتی افتاده.
[تصویر:  a678a8kk0t5t3snceuq.jpg]
همه چیز از دعوتنامه هایی که گوگل هفته گذشته ارسال کرد شروع شد. پس از دریافت دعوتنامه ها همه فکر میکردند این مراسم برای نکسوس 5 است. اما لحظاتی پس از دریافت دعوتنامه ها برخی منابع اطلاع دادند که در این مراسم خبری از محصولات جدید گوگل نخواهد بود و این تنها مراسمی دوستانه برای کارمندان گوگل پلی و دوستان آنان است. و آنطور که متوجه شدیم این مراسم چیزی جز یک مهمانی دوستانه نبوده. اما ما هنوز کمی شک داریم. چرا که کارمندان گوگل پلی این دعوتنامه را به دیگران نشان دادند و به گونه ای آن را تبلیغ کردند. اگر یک مراسم دوستانه بود، میتوانستند آن را بدون سر و صدا برگذار کنند.
متاسفانه در این مراسم حتی تصویری از تلفن یا تبلتی جدید لو نرفت. تنها چند کارمند گوگل به خوش گذرانی پرداختند. صحبت های Russel Holly که در شبکه های اجتماعی این مسئله را برای همه روشن کرده:
امشب هیچ اتفاقی نیفتاد. نه پخش زنده، نه پوشش زنده و نه هیچ چیز دیگر. هیچکس درحالی که تلفنی مشکوک در جیب خود داشته باشد روی سن نیامد و هیچکس یک نکسوس 5 یا نکسوس 10 برای بررسی دریافت نکرد. جهت اطلاع شما باید بگویم، ما محصولات را قبل از شروع فروش دریافت میکنیم. اما قبل از معرفی دستمان به هیچکدام نمیرسد.
اما ما چه میدانیم! شاید کمی پول و یک نکسوس 5 به او داده اند تا دهانش را باز نکند و چیزی را لو ندهد! به هرحال در این مراسم اتفاقی نیفتاده یا اینکه اتفاقی افتاده ولی خبری لو نرفته.

امضاء Danial [تصویر:  grbca4g4bbrg8f1dzta.png]
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار موتورولا دعوتنامه ای برای مراسم معرفی Moto G ارسال کرد Danial 0 291 07-11-13, 01:09 pm
آخرین ارسال: Danial
  اخبار نکسوس 5 رسما معرفی شد; هر آنچه از نکسوس 5 باید بدانیم Danial 0 467 06-11-13, 06:49 pm
آخرین ارسال: Danial
  اخبار گوگل دعوتنامه ای برای مراسم نکسوس 5 و اندروید 4.4 در 5 نوامبر ارسال کرد Danial 0 297 29-10-13, 03:08 pm
آخرین ارسال: Danial
  اخبار تصویری جدید از اندروید کیت کت توسط گوگل منتشر شد؛ احتمال معرفی در 28 اکتبر Danial 0 307 18-10-13, 02:05 am
آخرین ارسال: Danial
  اخبار گوگل رسما فروشگاه پلی را برای ایران باز کرد… Danial 0 342 14-10-13, 08:39 pm
آخرین ارسال: Danialکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان