امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

(خبر)کریمی:جرات دارند به دایی پول ندهند
#1
بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: با حضور برخی مدیران در فوتبال خداحافظی غریبانه بازیکنان طبیعی است.

به گزارش فارس، علی کریمی پس از تساوی یک بر یک مقابل استقلال در جمع خبرنگاران در مورد ضد فوتبال بازی کردن استقلال گفت: استقلال ضد فوتبال بازی نکرد. شاید ما هم زمانی نیاز به یک امتیاز داشته باشیم و اینگونه بازی کنیم. ما باید خیلی خوب بازی کنیم تا حریف را شکست دهیم. استقلال بسته بازی کرد، ضد فوتبال بازی نکرد و بین این دو فرق وجود دارد. هواداران هم باید این مسئله را متوجه شوند.

وی ادامه داد: وقتی استقلال بسته بازی می‌کرد تنها راهش سانتر از جناحین بود که استقلال مدافعان سرزن داشت و میانگین قدی آنها بالاتر از ما بود. بازی هم مساوی تمام شد دست تمام تماشاگرانی که در این هوای سرد و بارانی برای حمایت از تیم به ورزشگاه آمدند درد نکند. فکر می‌کنم آنها از بازی ما راضی باشند، به هر حال فوتبال همین است.

کریمی در مورد روز تولدش گفت: طبیعی است که در روز تولد آدم خوشحال است و از تمام کسانی که به من پیامک زدند و یا تلفنی تبریک گفتند تشکر می‌کنم، امیدوارم محبت آنها را جبران کنم.

علی کریمی در مورد خداحافظی تلخ و غریبانه برخی از بازیکنان مطرح فوتبال و اینکه خیلی‌ها نگرانند که او هم همین‌ گونه از فوتبال برود، گفت: با حضور برخی مدیریت‌ها و مدیران این امر طبیعی است، ممکن است این اتفاق برای من هم بیفتد. قرار بود برای خداحافظی مهدوی‌کیا هامبورگ را بیاورند اما نمی‌دانم به چه دلایلی این اتفاق نیفتاد.

بازیکن سابق پرسپولیس تصریح کرد: معمولا مدیران ابتدا برنامه‌های خود را هماهنگ می‌کنند و بعد آنها را رسانه‌ای می‌کنند اما اینجا اول حرف می‌زنند و بعد دلایل انجام نشدن را می‌گویند. اول فقط شعار می‌دهند و بعد می‌گویند به این دلایل عملی نشد.

وی افزود: چطور در کشورهای عربی بارسا، رئال، میلان برای خداحافظی یک بازیکن می‌روند و یا حتی برای یک بازیکن ارزشمند تیم‌های ملی برزیل و آرژانتین را می‌آورند و کلی هم هزینه می‌کنند اما ما ساده‌ترین کار را هم نمی‌توانیم بکنیم. با این مدیریت‌ها و شرایط نه من که شاید برای دیگر بازیکنان هم این اتفاق و خداحافظی عادی شود و دیگر هم زیاد در موردش صحبت نخواهد شد.

کریمی در مورد بازی آینده مقابل پرسپولیس گفت: باید بازی بعدی را ببریم آن بازی هم 3 امتیاز دارد و ما به حمایت پرشور هواداران نیاز داریم، اگر اشتباه نکنم 4 بازی پشت هم میزبان هستیم که این میزبانی می‌تواند به تثبیت ما در صدر جدول کمک کند.

علی کریمی در مورد خطای اکبر‌پور در محوطه جریمه گفت: این بازیکن پایش را روی پای من گذاشت اما کارشناسان باید در این ارتباط نظر بدهند البته عده ای از کارشناسان که سمت ندارند دائما از داوران اشکال می‌گیرند و وقتی آنها خودشان سمت می‌گیرند و عده دیگر سمتشان را از دست می‌دهند همه چیز برعکس می‌شود و تعریف‌ها و انتقاد‌ها جایش تغییر می‌کند. به هر حال این هم بسیار جالب است و نشان می‌دهد که پست و مقام چه کارها که نمی‌کند.

وی در مورد صحبت‌های رحمتی و نکونام با داور خاطرنشان کرد: آقای نکونام ماشاءالله دائما با داور صحبت می‌کرد. او اگر انرژی‌اش را برای بازی بگذارد مثمر ثمر‌تر می‌شود.

کریمی در مورد اینکه استقلال بسیار خوش‌شانس بود و دائما دفاع می‌کرد گفت: شاید ما نیز اگر در یک شهر دیگر بازی کنیم دفاع انجام دهیم و به این کار نمی‌توانیم ایرادی بگیریم استقلال بسیار متفکرانه بازی کرد و توانست یک امتیاز بگیرد.

وی در مورد اینکه شایعه شده قرار است او به پرسپولیس بازگردد و قائم مقام این باشگاه این مسئله را عنوان کرده است گفت: من از این مسئله تعجب می‌کنم شما ببینید الان مدیرعامل پرسپولیس بین زمین و آسمان است و نباید پیگیر این حرفها باشید. باید وزیر ورزش انتخاب شود تا انشاءالله همه چیز سر و سامان بگیرد. من در مورد بازگشتم به پرسپولیس صحبت‌هایم را کرده‌ام و دیگر دوست ندارم این حرفها را تکرار کنم.

هافبک تراکتور‌سازی در مورد اینکه گفته می‌شود او به خاطر اختلاف با سعید شیرینی پرسپولیس را ترک کرده است اظهار داشت: اینها کسی نیستند که من بخواهم در موردشان صحبت کنم و خودشان به فوتبال آمده‌اند یک چیز را برای بار آخر بگویم. اگر قرار باشد روزی بروم این کار را انجام می‌دهم. نمی‌روم استعفا بدهم تا این مسئله قبول شود یا نه. همه منتظر هستند وزیر ورزش مشخص شود تا انشاءالله همه چیز سر و سامان بگیرد. من در مورد بازگشتم به پرسپولیس صحبت‌هایم را کرده‌ام و دیگر دوست ندارم این حرفها را تکرار کنم.

وی در مورد اینکه سال قبل با ژوزه دچار مشکل شد و رویانیان او را به پرسپولیس بازگرداند عنوان کرد: ما آشتی نداشتیم بلکه من را برگرداندند وقتی گیر کرده بودند من را به تیم برگرداندند.

کریمی در مورد اینکه آیا تا زمانی که محمد رویانیان در پرسپولیس است به این تیم بازمی‌گردد عنوان کرد: من بازیکن هستم و کاره‌ای نیستم. خدا را شکر پرسپولیس امسال نتیجه گرفته و معلوم شد مشکل از من بوده است اما می‌گویم اینها بالاخره می‌روند و فوتبال برای من و امثال من است. در مورد رویانیان دایی همه حرفها را زده بود و لازم نیست من چیزی بگویم.

وی در مورد طلبش از پرسپولیس عنوان کرد: آنقدر از پرسپولیس پول گرفتم که اینها دیگر پولی نیست. اگر رویانیان جرات دارد و پرسپولیس دارای مشکل مالی است چطور کادر فنی تمام پولش را دریافت می کند. تمام زحمت را بازیکن می‌کشد اما تمام کادر فنی و ماساژور تیم نیز پولشان را گرفته‌اند. اگر جرات دارند این کار را با علی دایی انجام دهند.

هافبک تراکتور‌سازی در مورد اینکه محمد رویانیان در دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و میلان از فرهاد مجیدی برای خداحافظی از فوتبال دعوت کرده است عنوان کرد: واقعا من گاهی به خاطر این حرفها نسبت به ایشان شک می‌کنم بعضی وقت‌ها حرفهایی می‌زنند که فکر نکنم درست باشد. او می‌خواهد برای مجیدی بازی خداحافظی بگذارد در حالی که 4_5 ماه پیش مهدی مهدوی‌کیا در شرایطی بسیار بد راهی خانه شد و از آن پس او را ندیدم که فکر می کنم به خاطر آن اتفاق دیگر دور و بر فوتبال نمی‌آید. امیدوارم این اتفاق برای بقیه پرسپولیسی‌ها نیفتدو در تمامی رشته‌ها جوری برنامه‌ریزی شود که هیچ بازیکنی اینچنین خداحافظی نمی‌کند. سن ما دیگر به این مسئله قد نمی‌دهد.

کریمی در مورد اینکه از سوی استقلالی‌ها به داور اعتراض زیادی می‌شد اظهار داشت: به هر حال این مسائل در بازی هست و فکر می‌کنم داور سعی کرد بیشتر مدیریت کند. متاسفانه داور هر سوتی چه به ضرر استقلال و به چه به نفع آنها می‌زد سه چهار بازیکن این تیم دور او حاضر می‌شدند. وقتی سوتی زده می‌شود دیگر قابل بازگشت نیست و نباید این همه اعتراض کرد.

وی در مورد اینکه پرسپولیس به نظر می‌رسد قهرمان نیم‌فصل شده است خاطرنشان کرد: این موضوع مبارکشان باشد. ما فرصت رفتن به صدر را داشتیم اما استفاده نکردیم. متاسفانه کل بازی هم در اختیار ما بود. با بدشانسی موقعیت‌هایمان را از دست دادیم البته مهم قهرمانی پایان فصل است  متاسفانه کل بازی هم در اختیار ما بود. با بدشانسی موقعیت‌هایمان را از دست دادیم البته مهم قهرمانی پایان فصل است و امیدوارم بتوانیم جام را بگیریم.
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تیم ملی بدون کریمی راهی استرالیا شد reporter2 0 65 30-12-14, 09:50 pm
آخرین ارسال: reporter2
  زنان حق دارند ظاهر زیبا داشته باشند reporter2 0 58 19-12-14, 09:21 pm
آخرین ارسال: reporter2
  نیروهای امنیتی در ولسوالی دانگام به کمک فوری نیاز دارند reporter2 0 53 15-12-14, 08:59 pm
آخرین ارسال: reporter2
  برج‌سازی‌علی‌دایی در گران‌ترین نقطه‌تهران reporter2 0 55 03-12-14, 08:21 pm
آخرین ارسال: reporter2
  کشورهای غربی در افزایش کشت کوکنار در افغانستان دست دارند afghan-news 0 52 02-12-14, 08:20 pm
آخرین ارسال: afghan-newsکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان