امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

(بررسی) بررسی کامل و تفصیلی موتورولا krzr k3
#1
موتورولا گوشی درب دار و شيک ديگری را وارد بازار کرد . در اين مدل ، موتورولا بيشتر به طراحی و ظاهر گوشی توجه کرده است و ويژگی ها و قابليت های آن در درجه دوم اهميت قرار گرفته اند . طراحی گوشی بسيار شبيه مدل razr است و در سری krzr قرار دارد . k3 جانشين مدل k1 است . مزايا :

• طراحی شيک
• ساختار مقاوم
• صفحه نمايش بيرونی
• دوربين 2 مگا پيکسل
• امکان ذخيره 2000 مخاطب در دفترچه تلفن
• پشتيبانی umts شامل مکالمه تصويری و hsdpa
• محل کارت حافظه و ٥٠ mb حافظه داخلی
• کليد های بيرونی کنترل موسيقی
• بلوتوث با پروفايل a2dp
• کانکتور mini usb و حالت gprs – usb mass starage و edge کلاس 10
معايب :

• اثر انگشت روی قاب جلو باقی می ماند
• کليدهای صفحه کليد به خوبی واکنش نمی دهند
• دوربين فلش و کانون اتوماتيک ندارد
• در وضوح qcif ( ١٤٤ × ١٧٦ ) پيکسل فيلمبرداری می کند
• نرم افزار يادداشت ندارد
• راديو fm ندارد
• فيلتر تماس يا ضبط صوت در طول مکالمه ندارد
طراحی :

مدل krzr k3 موتورولا طراحی شيک و زيبايی دارد و از ظاهر گوشی کاملا مشخص است که سازنده توجه زيادی به طراحی دستگاه داشته است . در ساخت گوشی از موادی با کيفيت بالا استفاده شده است . ساختار فولادی تلفن از استحکام کافی برخوردار است . ابعاد 16 × 42 × 103 ميلی متر است و وزن آن 110 گرم می باشد . بطور کلی k3 در مقايسه با مدل هايی که ساختار همانند دارند ، طول بيشتری دارد .

[تصویر: ta1-14.jpg]

[تصویر: ta2-15.jpg]

[تصویر: ta3-14.jpg]

[تصویر: ta4-15.jpg]


در قاب جلوی تلفن ، يک شيشه محافظ به رنگ زمينه مشکی وجود دارد که صفحه نمايش بيرونی و لنز دوربين 2 مگاپيکسل را پوشش می دهد . زير صفحه نمايش بيرونی محلی مانند بلندگو وجود دارد که جلوه خاصی به گوشی می دهد اما مشخص نيست به چه منظور در نظر گرفته شده است . بقيه قسمت های تلفن توسط سطح فولادی نقره ای - آبی پوشانده شده است . متاسفانه تمامی سطح براق و به خصوص شيشه محافظ قاب جلوی تلفن اثر انگشت را نشان می دهد و بايد مرتب آن را تميز کنيد .

[تصویر: ta5-14.jpg]

[تصویر: ta6-14.jpg]

[تصویر: ta7-15.jpg]

[تصویر: ta8-14.jpg]


کناره های گوشی از مواد پلاستيکی مشکی تشکيل شده است و چند کليد روی آنها وجود دارد . کليد دوريين در طرف راست و کليد کنترل ولوم و کليد هوشمند در طرف چپ تلفن قرار دارد .

[تصویر: ta9-14.jpg]

[تصویر: ta10-11.jpg]

[تصویر: ta12-10.jpg]

[تصویر: ta13-10.jpg]


کانکتور mini usb دارای درپوش پلاستيکی است که برای وصل کردن شارژر ، کابل داده يا earphone نيز می توانيد از آن استفاده کنيد .کانکتور mini usb نيز در طرف چپ تلفن مشاهده می شود .

[تصویر: ta14-10.jpg]

[تصویر: ta15-6.jpg]

[تصویر: ta16-6.jpg]

[تصویر: ta17-6.jpg]
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
#2
بر آمدگی پايين تلفن که در تمامی مدل های درب دار موتورولا وجود دارد در k3 نيز قابل مشاهده است که آرم سازنده روی آن وجود دارد و کناره های آن نيز از سطح طرح دار خاص خود پوشيده شده است .


[تصویر: ta18-5.jpg]

[تصویر: ta19-4.jpg]

[تصویر: ta20-4.jpg]


باتری krzr k3 در قاب پشت تلفن در محل مربوطه قرار دارد که از نوع li-ion است و توان آن ٩١٠ mah می باشد . باتری در حالت stand by حداکثر 340 ساعت و در مکالمه مداوم 180 دقيقه دوام می آورد . محل سيم کارت و کارت حافظه microsd نزديک باتری است که اين دو روی يکديگر قرار می گيرند . بقيه قاب پشت به بلندگو اختصاص داده شده است . کل قاب پشت و درب باتری از موادی پوشانده شده است که مانع سرخوردن تلفن در سطوح تخت می شود .

[تصویر: ta21-3.jpg]

[تصویر: ta22-4.jpg]


نمای آن فولادی است اما در صورت لمس دستگاه پلاستيکی بنظر می رسد . فنر کوچکی در لولای درب گوشی وجود دارد که به باز و بسته کردن آن کمک می کند . با يک دست به راحتی می توان گوشی را باز کرد . محل بند مچ در طرف راست گوشی وجود دارد .

[تصویر: ta24-4.jpg]

[تصویر: ta25-3.jpg]

[تصویر: ta23-4.jpg]
#3
صفحه کليد :

صفحه کليد از جنس فولاد است و کليدهای آن تخت می باشند . نمادهای کليدها و فواصل بين آنها روی صفحه کليد حک شده اند . کليد حرکتی چهار جهتی و مرکز تاييد کننده آن از مواد متفاوتی ساخته شده اند که با لمس به راحتی می توان آنها را تشخيص داد .


[تصویر: k1-10.jpg]

[تصویر: k2-8.jpg]

[تصویر: k3-6.jpg]


صفحه کليد به گونه ای است که در زمان تايپ کردن بيشتر بايد به کليدها توجه کنيد و توجه زياد به صفحه نمايش نياز نيست . اگر مدتی از گوشی استفاده کنيد به صفحه کليد آن عادت می کنيد . در اطراف کليد حرکتی دو softkey ، کليدهای سبز و قرمز برای دريافت و پايان تماس ، کليدی برای مکالمه تصويری ، کليد مرورگر wap و کليد حذف وجود دارد که همچنين شما را در منو يک مرحله به عقب می برد . تمام کليدها به اندازه کافی بزرگ هستند و استفاده از آنها آسان است .
[تصویر: k4-3.jpg]

[تصویر: k5-2.jpg]

[تصویر: k6-2.jpg]


قسمت کاراکتری صفحه کليد نيز به همين صورت است . کليدها به خوبی واکنش می دهند و کليک آنها با صدای کمی همراه است که نشان دهنده فعال شدن حسگر کليد مربوطه است . نور زمينه صفحه کليد سبز و آبی است و کليدها را بطور يکنواخت روشن می کند .
صفحه نمايش :

مدل krzr k3 دارای دو صفحه نمايش است . صفحه نمايش بيرونی مانند razr v6 maxx است و يک سانتی متر از صفحه نمايش krzr اوليه بلندتر می باشد .
[تصویر: saf1-13.jpg]

[تصویر: saf2-8.jpg]


وضوح آن 160 × 120 پيکسل و ابعاد آن 26 × 19 ميلی متر است که 65k رنگ را نشان می دهد . خوانايی صفحه نمايش بيرونی زير نور مستقيم خورشيد بسيار خوب است . اين صفحه نمايش در حالت stand by همان پيش زمينه صفحه نمايش داخلی ( اصلی ) را نشان می دهد ، بعلاوه جزئياتی مانند زمان و تاريخ نيز قابل مشاهده است .
[تصویر: saf3-7.jpg]

[تصویر: saf4-7.jpg]

[تصویر: saf5-4.jpg]


اگر تلفن برای مدت خاصی بدون استفاده باقی بماند ، پيش زمينه فعال خاموش می شود و فقط يک ساعت ديجيتال نشان داده می شود . متاسفانه آيکن های رويدادهای ناموفق وجود ندارند . وضوح صفحه نمايش داخلی 320 × 240 پيکسل است و اين صفحه نمايش 262k , tft رنگ رانشان می دهد . نگران اندازه کوچک صفحه نمايش نباشيد زيرا تمام جزئيات را به خوبی نشان می دهد . تنظيمات روشنايی برای صفحه نمايش بيرونی و داخلی يکسان است . دوربين کوچک مکالمه تصويری با وضوح vga زير صفحه نمايش داخلی قرار دارد که از آن برای ايجاد تصاوير خود نگاره نيز استفاده می شود .
[تصویر: saf6-3.jpg]

[تصویر: saf7-2.jpg]


ساختار منو :

ساختار منو در مدل krzr k3 موتورولا مانند مدل rzar v6 maxx است و تفاوت های بسيار کمی دارد . کاربران موتورولا پس از مدتی استفاده به ساختار منو عادت می کنند . شاخص سرويس استاندارد در بالای صفحه نمايش stand by قرار دارد و زير آن نام اپراتور و تاريخ و همچنين پروفايل زنگ فعال وجود دارد .

[تصویر: m1-13.jpg]

[تصویر: m2-15.jpg]

[تصویر: m3-14.jpg]


ساعت ( ديجيتال يا عقربه دار ) را می توان بالای ميانبرهای softkey در پايين صفحه نمايش مشاهده کرد . هر نوع عکس يا تصوير را می توان بعنوان پيش زمينه انتخاب کرد . عملکردهای تعيين شده برای هر يک از جهت های کليد حرکتی نيز در حالت stand by قابل مشاهده است . بعلاوه ، ميانبر ها را می توان برای هر يک از 50 ويژگی مورد نظر در کليدهای context و softkey چپ تعيين نمود .

[تصویر: m4-11.jpg]

[تصویر: m5-9.jpg]

[تصویر: m6-9.jpg]

[تصویر: m7-7.jpg]


با کليک کردن مرکز کليد حرکتی می توانيد به منوی اصلی دسترسی پيدا کنيد . موتورولا در اين مدل نيز از همان آيکن های قديمی استفاده کرده است . توزيع آيکن ها و مرتب کردن آنها بصورت ليست توسط کاربر قابل تنظيم است . زير منوها عمدتا بصورت متن هستند اما بطور تصادفی آيکن هايی نيز در آنها پيدا می شود . تلفن دارای سه نمودار رنگ است و طبق معمول ، آيتم های خاص منوی اصلی در سطوح پايين تر منو پنهان شده اند. بطور کلی ،تلفن به خوبی به فرمان های کاربر پاسخ می دهد و گزينه های انتخاب شده با استفاده از مرکز کليد حرکتی تاييد می شوند . کليد c و فلش وارونه شما را در منو يک مرحله به عقب می برد

[تصویر: m8-7.jpg]

[تصویر: m9-5.jpg]

[تصویر: m10-4.jpg]

[تصویر: m11-1.jpg]
#4
تماس و دفترچه تلفن :

ويژگی های تماس در مدل k3 بسيار خوب است . دفترچه تلفن حداکثر 2000 مخاطب را ذخيره می کند و برای هر مخاطب می توان زمينه های بسياری مانند اسم کوچک ، اسم فاميل ، نام مستعار ، شش شماره تلفن ، سه آدرس الکترونيک و آدرس خيابان ، زنگ ، عکس ، يادداشت و تاريخ تولد تعيين کرد . تاريخ تولد بطور اتوماتيک در تقويم ظاهر نمی شود .

[تصویر: t1-1.jpg]

[تصویر: t2-1.jpg]

[تصویر: t3-1.jpg]


زنگ تعيين شده برای يک مخاطب خاص در صورت دريافت پيام از آن مخاطب نيز اجرا می شود و در صورت فعال کردن آن متوجه نمی شويد که مخاطب مورد نظر با شما تماس گرفته است يا پيام ارسال کرده است . با تايپ کردن تدريجی نام مورد نظر می توانيد در مخاطبين جستجو کنيد . امکان مشاهده همزمان مخاطبين ذخيره شده در حافظه تلفن و سيم کارت وجود دارد . مخاطبين را می توان به صورت گروه مرتب کرد و برای هريک از آنها عکس و زنگ تعيين نمود . شماره گيری صوتی و بلندگو وجود دارد اما تلفن فاقد ضبط صوت و فيلتر تماس است . مدل krzr k3 دارای 6 پروفايل زنگ است و گزينه های تنظيم بسياری دارد . هشدار ويبره توسط کاربر قابل تنظيم نيست .
[تصویر: t4-1.jpg]

[تصویر: t5-1.jpg]


تلفن می تواند همزمان زنگ و ويبره داشته باشد . امکان تغيير دادن پروفايل ها حتی در زمان بسته بودن درب گوشی نيز وجود دارد . از فايل های موسيقی ذخيره شده در تلفن با فرمت wma , aac , mp3 يا mid می توان بعنوان زنگ استفاده کرد . از دوربين vga زير صفحه نمايش اصلی و دوربين اصلی 2 مگاپکسل می توان برای مکالمه تصويری استفاده کرد . در عوض ويدئوی زنده می توانيد هر يک از تصاوير حافظه تلفن را انتخاب کنيد . krzr k3 از شبکه های نسل سوم و سه باند gsm پشتيبانی می کند . نوع شبکه ای که در سرويس از آن استفاده می کنيد توسط يک آيکن کوچک در صفحه نمايش stand by نشان داده می شود .
[تصویر: t6-1.jpg]

[تصویر: t7-1.jpg]


پيام :

مدل krzr k3 موتورولا با mms , sms و email کار می کند . ارسال پيام های صوتی بصورت mms امکان پذير است . sms و mms ويرايشگر مشترک دارند . ويرايشگر itap در تايپ کردن پيام به شما کمک می کند و itap در صورت فعال نبودن نيز لغت های جديد را می آموزد .
[تصویر: p1-1.jpg]

[تصویر: p2-1.jpg]

[تصویر: p3-1.jpg]


ويرايشگر sms کاراکترهای باقيمانده را محاسبه می کند . عکس ، تصوير ، يادداشت های صوتی ، فيلم ها و حتی کارت های تجاری را می توان از دفترچه تلفن به متن وارد کرد و سپس کل پيام بصورت mms ارسال می شود . امکان فعال کردن مداوم گزارش ارسال پيام وجود ندارد و هر بار پيش از ارسال پيام بايد آن را فعال کنيد. از استاندارد ems برای ارسال آيکن ها و صداهای مونو استفاده می شود . تمامی پيام های دريافتی بجز email ها در يک پوشه ذخيره می شوند .
[تصویر: p4-1.jpg]

[تصویر: p5-1.jpg]

[تصویر: p6-1.jpg]

[تصویر: p7-1.jpg]


پيام در 7 خط نشان داده می شود . تلفن صدها پيام ذخيره می کند . تعداد دقيق آنها به اندازه هر sms بستگی دارد اما تصور می شود تعداد پيام ها به 500 محدود شود . از هر فايل صوتی تلفن می توان بعنوان هشدار sms استفاده کرد . email client با پروتکل های pop3 , smtp و imap4 کار می کند . ماکسيمم اندازه پيوست ها برای دانلود توسط کاربر قابل تنظيم است . email ها را می توان بطور دستی يا بطور اتوماتيک در وقفه های زمانی تعيين شده چک کرد .
موسيقی :

مدل k3 موتورولا در مقايسه با گوشی های قبلی نرم افزار بهتری برای پخش موسيقی دارد . نرم افزار پخش موسيقی می تواند در زمينه اجرا شود و از فرمت فايل های eaac+ , aac+ , aac , mp3 و wav پشتيبانی می کند . نرم افزار موسيقی ، فايل ها را بصورت فهرست مرتب می کند تا بعد سريعتر با آنها کار کند . از بر چسب های صوتی id3 نيز پشتيبانی می شود . تراک های موسيقی را می توان طبق خواننده ، آلبوم ، نوع و آهنگساز مرتب کرد و يا آنها را در playlist ايجاد شده توسط کاربر قرار داد .

[تصویر: mu1-1.jpg]

[تصویر: mu2-1.jpg]

[تصویر: mu3-1.jpg]

[تصویر: mu4-1.jpg]


پيش تنظيمات equalizer وجود ندارد اما با استفاده از جلوه های ويژه صوتی می توان صدا را تنظيم کرد . گزينه های تکرار و انتخاب تصادفی شده اند . در زمان بسته بودن درب گوشی ، نرم افزار پخش موسيقی از طريق کليدهای موجود در کناره های تلفن کنترل می شود . playlist روی صفحه نمايش بيرونی ظاهر می شود . کاربر می تواند از يک آهنگ به آهنگ ديگر برود ، پخش را متوقف کند و ميزان ولوم را تنظيم نمايد .

[تصویر: mu5-1.jpg]

[تصویر: mu6-1.jpg]

[تصویر: mu7-1.jpg]

[تصویر: mu8-1.jpg]


بهترين روش استفاده از نرم افزار پخش موسيقی در krzr k3 ، بکارگيری earphone بی سيم بلوتوث است . تلفن از پروفايل a2dp بلوتوث پشتيبانی می کند . صدای بلندگو نيز کيفيت خوبی دارد . اين گوشی راديو fm ندارد . نرم افزار پخش فيلم در حالت تمام صفحه کار می کند و می تواند ويدئوها را سريع جلو ببرد و به عقب برگرداند . نرم افزار پخش فيلم از فرمت های 3gp و mp4 پشتيبانی می کند
#5
دوربين :

اين مدل دارای يک دوربين 2 مگاپيکسل است که ماکسيمم وضوح آن 1600 × 1200 پيکسل می باشد و عکس ها را در حالت عمودی نشان می دهد . دوربين فلش و کانون اتوماتيک ندارد . کيفيت عکس ها قابل تنظيم نيست . جزئيات عکس ها اغلب تار و مبهم است که بدليل نداشتن کانون اتوماتيک و close – up می باشد . با فشار دادن کليد دوربين در طرف راست تلفن می توان نرم افزار آن را فعال کرد . اما آماده شدن آن برای گرفتن عکس کمی طول می کشد . از کل صفحه نمايش بعنوان نماياب استفاده می شود . در پايين صفحه نمايش ، منويی برای دسترسی سريع به اکثر تنظيمات دوربين وجود دارد .

[تصویر: do1-1.jpg]

[تصویر: do2-1.jpg]


شما می توانيد تعادل نوردهی و رنگ سفيد را تنظيم کنيد . حالت شب را فعال نماييد و از جلوه های ويژه رنگ يا زوم ديجيتال ×8 استفاده کنيد که زوم ديجيتال فقط قسمت هايی از عکس را جدا می کند . منوی استانداردی نيز از طريق کليد context مربوطه باز می شود که در آن می توانيد کيفيت ، وضوح و صدای ديافراگم لنز را تنظيم کنيد و يا ويژگی self - timer ( زمان دادن به دوربين برای گفتن عکس ) را فعال نماييد . از اينجا می توانيد به دوربين vga داخلی سوئيچ کنيد که برای مکالمه تصويری مناسب است . عکس های خود نگاره نيز با دوربين اصلی ايجاد می شود که از صفحه نمايش بيرونی نماياب استفاده می کند . هر دو دوربين در فرمت 3gp فيلمبرداری می کنند که ماکسيمم وضوح ويدئو 144 × 176 پيکسل است . مدت زمان ويدئو به حافظه آزاد موجود بستگی دارد . عکس ها را می توان در حافظه داخلی تلفن ( 50mb ) يا در کارت حافظه microsd ذخيره کرد .
[تصویر: do3-1.jpg]

[تصویر: do4-1.jpg]

[تصویر: do5-1.jpg]


مرورگر جديد media که در گوشی های اخير موتورولا قرار دارد نيز در k3 مشاهده می شود و تمام فايل های چند رسانه ای مرتب شده بر اساس نوع را ذخيره می کند که به راحتی می توانيد ويدئوها ، موسيقی و عکس ها را جستجو کنيد . طبق انتخاب کاربر ، عکس ها در حالت تمام صفحه نشان داده می شوند و يا در آلبوم قرار می گيرند . برای اينکه مرور کردن عکس ها سريعتر انجام شود تلفن ابتدا پيش نمايش تصاوير را با کيفيت پايين تر بارگذاری می نمايد . پس از متوقف کردن مرور ، عکس در وضوح کامل نشان داده می شود . جزئيات حافظه تلفن و کارت حافظه بطور همزمان نشان داده می شود . با پشتيبانی از استاندارد pictbridge امکان چاپ کردن مستقيم تصوير وجود دارد .
[تصویر: do6-1.jpg]

[تصویر: do7-1.jpg]


ساير امکانات :

طبق معمول ، تقويم مهمترين ويژگی organizer است و شامل کارها و رويدادهای استاندارد می باشد که بطور همزمان نشان داده می شوند . تقويم می تواند رويدادها را در ترتيب از پيش تنظيم شده تکرار کند . برای هر کار می توان اولويت و گزينه علامتگذاری پس از انجام قرار داد . تقويم دارای تصوير روز ، هفته و ماه است .

[تصویر: sa1-1.jpg]

[تصویر: sa2-1.jpg]

[تصویر: sa3-1.jpg]


مدل krzr k3 به پنج آلارم مجهز است که از آنها می توان بعنوان يادآوری نيز استفاده کرد و گزينه خاصی به شما امکان می دهد تا توضيحات را وارد کنيد . يادآوری ها در صورت خاموش بودن تلفن نيز کار می کنند و هر يک از صداهای موجود در گوشی را می توان برای آنها قرار داد . آلارم تکرار ندارد و بنابراين هر روز بايد آن را تنظيم کنيد .

[تصویر: sa4-1.jpg]

[تصویر: sa5-1.jpg]

[تصویر: sa6-1.jpg]

[تصویر: sa7-1.jpg]


ماشين حساب دارای مبدل ارز است . در اين گوشی نرم افزار ساعت جهانی و ضبط صوت نيز وجود دارد که مدت زمان ضبط به حافظه آزاد موجود بستگی دارد . متاسفانه krzr موتورولا يادداشت متنی ندارد و يادداشت ها را روی سرور راه دور ذخيره می کند . نرم افزار k3 help نيز فراهم شده است که شما را با دستگاه آشنا می کند .

[تصویر: sa8-1.jpg]

[تصویر: sa9-1.jpg]

[تصویر: sa10-1.jpg]

[تصویر: sa11-1.jpg]


نرم افزار setup موتورولا برای نصب سريع انتقال داده ، mms , wap و برای ذخيره کردن مخاطبين و پيام ها روی سرور راه دور بکار گرفته می شود . 6 نسخه demo از بازی های مختلف جاوا در گوشی وجود دارد . سرعت اجرای نرم افزارهای جاوا زياد نيست اما در زمينه نيز بصورت minimize اجرا می شوند . اين مدل از hsdpa يا نسل 3.5 پشتيبانی می کند و شما می توانيد داده را در سرعت ٣.٦ mb/s ارسال و دريافت کنيد . k3 به edge و gprs کلاس 10 نيز مجهز است و از طريق کانکتور miniusb با کابل استاندارد miniusb يا بلوتوث به کامپيوتر وصل می شود .

[تصویر: sa12-1.jpg]

[تصویر: sa13-1.jpg]


کارت حافظه بصورت يک راديو جديد روی pc ظاهر می شود . krzr k3 پس از وصل شدن به کامپيوتر بطور اتوماتيک شارژ می شود . مرورگر تلفن دارای گزينه های بسياری است و صفحات ساده وب را به آسانی باز می کند . اندازه فونت قابل تنظيم است و می توان تصوير ، صدا و javascript را غير فعال کرد . صفحات اينترنت در حالت تمام صفحه نيز قابل مشاهده می باشند. cd نرم افزاری نيز همراه تلفن عرضه می شود که به هماهنگ کردن دفترچه تلفن با تقويم در outlook و استفاده از تلفن بعنوان مودم کمک می کند


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل موتورولا razr i mohamad golbaz 4 637 06-09-13, 04:49 pm
آخرین ارسال: mohamad golbaz
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل موتورولا razr maxx mohamad golbaz 7 765 06-09-13, 04:47 pm
آخرین ارسال: mohamad golbaz
  بررسی تخصصی بررسی کامل و تفصیلی موتورولا flipout mohamad golbaz 5 593 06-09-13, 04:44 pm
آخرین ارسال: mohamad golbaz
  بررسی تخصصی بررسی کامل و تفصیلی موتورولا defy mohamad golbaz 5 611 06-09-13, 04:43 pm
آخرین ارسال: mohamad golbaz
  بررسی تخصصی بررسی کامل و تفصیلی موتورولا atrix 4g mohamad golbaz 6 673 06-09-13, 04:41 pm
آخرین ارسال: mohamad golbazکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان