امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

(بررسی) بررسی تفضیلی و کامل ال جی ke800
#1
اين مدل در واقع دنباله مدل شکلات است که با ارتقاء سخت افزاری همراه می باشد . ke800 دارای دوربينی با کانون اتوماتيک (۲ مگا پيکسل)، صفحه نمايش qvga با وضوح tft ، محل کارت حافظه micro sd و راديو fm است.
مزايا:

• طراحی شيک
• کيفيت ساختاری عالی
• دوربين ۲مگا پيکسل با کانون اتوماتيک
• mb ٥٥ حافظه داخلی

• پشتيبانی از usb۱.۲
• کليد حرکتی لمسی
• محل کارت حافظه micro sd
• راديو fm
معايب:

• کليد حرکتی به خوبی واکنش نمی دهد
• منوی دوربين کند عمل می کند
• مرور کردن در تصاوير سرعت کمی دارد
طراحی:

ابعاد اين مدل تقريبا همانند مدل شکلات ال. جی است و فقط ۲ ميلی متر در قطر افزايش يافته است. وزن گوشی ۹۵ گرم است. طراحی قاب جلو همچنان صيقلی و آينه مانند است . بطور کلی می توان گفت که طراحی اين مدل زنانه است و بيشترتوجه خانم ها را جلب می کند .

[تصویر: ta1-14.jpg]

[تصویر: ta2-14.jpg]

[تصویر: ta3-14.jpg]

[تصویر: ta4-14.jpg]


صفحه کليد ke800 نيز مانند kg800 است وبا باز کردن درب کشويی آن ، فعال می شود . دستگاه بسيار دقيق است و شما بايد مستقيما نشانه های قرمز رنگ را لمس کنيد تا گوشی فرمان ها را بپذيرد. نور زمينه صفحه کليد شدت زيادی ندارد. کليد ولوم و سوکت آنتن بيرونی در طرف چپ تلفن وجود دارد .
[تصویر: ta5-13.jpg]

[تصویر: ta6-13.jpg]


کليد اختصاصی دوربين ، کليد ميانبر نرم افزار موسيقی و کليد on/off در طرف راست تلفن مشاهده می شود .
[تصویر: ta7-14.jpg]

[تصویر: ta8-15.jpg]


کليد on/off علاوه بر روشن و خاموش کردن تلفن برای پايان دادن به مکالمه ورود تماس نيز بکار می رود . کليد ميانبر نرم افزار موسيقی نيز دارای دو عملکرد است . در زمان بسته بودن درب فقط کليد حرکتی را فعال می کند که طبق پيش فرض خاموش است. در زمان باز بودن درب کشويی نيز نرم افزار پخش موسيقی را روشن می کند . پورت شارژ /usb/earphone نيز در طرف چپ دستگاه وجود دارد که توسط يک درپوش محافظت می شود . قاب پشت تلفن طراحی مناسبی دارد. در زمان باز بودن تلفن می توانيد لنز دوربين ، فلاش led و آينه خود نگاره را مشاهده کنيد . درب باتری در قسمت پايين قاب پشت قرار دارد و بخشی از باتری است.
[تصویر: ta9-14.jpg]

[تصویر: ta10-15.jpg]


باتری تلفن از نوعli-ion polymer lglp-g80m با توان ۸۰۰mah می باشد که در زمان ۲۷۰standbyساعت و در مکالمه مداوم ۶ ساعت دوام می آورد . در بالا و پايين اين مدل کشويی هيچ کليد کنترلی وجود ندارد .
[تصویر: ta11-15.jpg]

[تصویر: ta12-15.jpg]


مکانيسم کشويی ساختار مناسبی دارد و به آسانی باز وبسته می شود . اثر انگشت روی سطوح بيرونی باقی می ماند
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
#2
صفحه کليد:

کليد حرکتی لمسی است و با اشاره انگشت فعال می شود . توصيه می شود که هرگز با انگشتان خيس و مرطوب و اجسام فلزی کليد حرکتی را لمس نکنيد زيرا به حسگرها آسيب وارد می شود . با بستن درب کشويی ، کليد حرکتی بطور اتوماتيک غير فعال می شود . با استفاده از کليد حرکتی می توانيد بطور سريع در منو حرکت کنيد. صفحه کليد عددی بسيار مناسب است و فواصل بين کليد ها در حدی است که بدون نگاه کردن به صفحه کليد نيز می توانيد آنها رااز هم تشخيص بدهيد. متاسفانه در زمان تايپ کردن ، دسترسی به کليد های رديف بالا کمی دشوار است .

[تصویر: k1-7.jpg]

[تصویر: k2-6.jpg]

[تصویر: k3-5.jpg]


نور زمينه صفحه کليد نسبتا خوب است. بايد اشاره کرد که در صورت فعال کردن ويژگی power saving ، نور زمينه صفحه کليد عددی بطور مداوم خاموش می شود . در غير اينصورت زمانی که از تلفن استفاده نمی کنيد نوری وجود ندارد و برای چک کردن تماس های ناموفق ، پيام های دريافتی يا زمان بايد درب تلفن را باز کنيد يا با فشار دادن کليد نرم افزار موسيقی ، صفحه نمايش را روشن نماييد .
[تصویر: k4-5.jpg]


در زمان فعال بودن قفل کليد با بستن درب امکان وارد کردن ورودی توسط کاربر از بين می رود مگر اينکه دوباره آن را باز کنيد.
صفحه نمايش:

صفحه نمايش ke800 از نوع (۲۴۰x٣٢٠ پيکسل ) qvga است که ۲۶۲k رنگ را نشان می دهد . زاويه ديد افقی صفحه نمايش همانند lg kg800 است . اما زاويه ديد عمودی آن بسيار بهتر است. خوانايی صفحه نمايش زير نور مستقيم خورشيد در حد مطلوب می باشد . با باقی ماندن اثر انگشت روی صفحه نمايش از ميزان خوانايی آن کم می شود.
[تصویر: saf1-9.jpg]

[تصویر: saf2-8.jpg]


ساختار منو:

صفحه نمايش stand by اطلاعاتی در مورد وضعيت باتری و سيگنال را نشان می دهد . نام اپراتور را می توان غير فعال کرد. در صفحه نمايش stand by دو softkey در رابطه با منوی اصلی و منوی مخاطبين می باشد .

[تصویر: m1-14.jpg]


منوی اصلی به صورت ماتريسی از آيکن های ۳x٣ است که اگر آنها را انتخاب کنيد انيميشن می شود. گرافيک آنها بسيار جالب است . نمودار رنگ کلی و آيکن ها با طراحی تلفن متناسب است. هر آيکن در منوی اصلی در يک مربع مشکی قرار دارد که در واقع طراحی کليد های عددی را کپی می کند . از کليد های عددی مربوطه می توانيد بعنوان ميانبر برای آيتم های منو استفاده کنيد .

[تصویر: m2-15.jpg]


زير منوها بصورت ليست مشاهده می شوند . بعد از باز کردن يکی از آيتم های منو با استفاده از جهت های افقی کليد حرکتی می توان در ساير آيتم ها مرور کرد. تلفن دارای چندين پيش زمينه از پيش نصب شده است . تم برای شخصی کردن تلفن در نظر گرفته نشده است اما گزينه ای برای تغيير دادن سبک منو وجود دارد .

[تصویر: m3-15.jpg]

[تصویر: m4-14.jpg]

[تصویر: m5-15.jpg]


علاوه بر ماتريس ۳x٣ می توانيد از منوی سبک جديد arc استفاده کنيد که بسيار جالب است . در حالت standby هريک از چهار جهت کليدحرکتی دارای يک عملکرد از پيش تعريف شده است . در صورت تمايل می توانيد عملکردهای تعيين شده را روی صفحه نمايش standby مشاهده کنيد .

[تصویر: m6-15.jpg]

[تصویر: m7-14.jpg]

[تصویر: m8-14.jpg]


با فشار دادن کليد چپ به منوی ميانبر پروفايل های زنگ ، با فشار دادن کليد پايين به دفترچه تلفن ، با فشار دادن کليد راست به منوی favourites ليستی از ميانبرهای قابل تنظيم و با فشار دادن کليد بالا به پيام جديد وارد می شويد .برای هر يک از آيتم های زير منو يک ميانبر عددی تعيين می شود .

[تصویر: m9-12.jpg]

[تصویر: m10-9.jpg]

[تصویر: m11-8.jpg]


در زمان مرور کردن در منو شما می توانيد آيتم هر منو را در مقابل آن مشاهده کنيد. گزينه جالبی نيز برای رنگی کردن شماره ها درزمان شماره گيری وجود دارد تا تشخيص اعداد آسان تر شود . شما می توانيد ساير حالت های گرافيکی شماره گيری را نيز انتخاب کنيد.

[تصویر: m12-8.jpg]

[تصویر: m13-7.jpg]
#3
تماس و دفتر چه تلفن:

دفتر چه تلفن ke800 حداکثر۱۰۰۰ مخاطب را در خود ذخيره می کند . با تايپ کردن کاراکترهای اسم می توانيد در دفترچه تلفن جستجو کنيد . برای هر مخاطب می توان ۴ شماره تلفن ( موبايل ، منزل، اداره ، فاکس) ويک آدرس email تعيين کرد. هر مخاطب را می توان در يک گروه قرار داد و برای آن يک عکس تعيين نمود .

[تصویر: t1-14.jpg]

[تصویر: t2-14.jpg]

[تصویر: t3-14.jpg]

[تصویر: t4-13.jpg]


امکان اضافه کردن يادداشت به مخاطب نيز وجود دارد . اندازه عکس انتخابی برای مخاطب به شما بستگی دارد و در اين مورد محدوديتی تعيين نشده است . گزينه ای وجود دارد که با استفاده از آن می توانيد ليست مخاطبين را بهمراه عکس های مربوطه مشاهده کنيد . شما می توانيد برای مخاطبين زنگ تعيين کنيد . تلفن دارای چندين گروه تماس از پيش نصب شده است که می توان آنها را شخصی کرد . هر گروه تماس آيکن خاص خود را دارد که در مقابل نام اعضای آن در ليست مخاطبين نشان داده می شود . از صفحه نمايش standby بطور مستقيم می توانيد شماره دوم يا سومی را برای مخاطب تعيين کنيد ،نيازی نيست که به حالت edit( ويرايش ) وارد شويد.
[تصویر: t5-11.jpg]


ثبت تماس به صورت يک آيتم جداگانه در منوی اصلی وجود دارد و با فشار دادن کليد تماس روی صفحه لمسی نيز می توان به آن دسترسی پيدا کرد. در واقع با فشار دادن اين کليد به ليست کلی تماس های ارسالی ، دريافتی و ناموفق وارد می شويد.ظرفيت آنها ۲۰ شماره تلفن است . با رفتن به آيتم منوی call history می توانيد ثبت های جداگانه تماس را مشاهده کنيد . شمارشگر داده gprs نيز در اين منو وجود دارد.
[تصویر: t6-10.jpg]

[تصویر: t7-9.jpg]

[تصویر: t8-7.jpg]


پيام:

تلفن از ارسال و دريافت sms ، ems ، mms و پيام های email پشتيبانی می کند . هنگام شروع پيام جديد می توانيد از ميان پيام متنی ، چند رسانه ای و email گزينه مورد نظر را انتخاب کنيد. در صورت انتخاب کردن پيام متنی فقط با پيوست کردن محتوای چند رسانه ای به پيام می توانيد آن را به ems يا mms تبديل کنيد .
[تصویر: p1-14.jpg]

[تصویر: p2-15.jpg]


کارايی ems در مدل kg800 بيشتر است . فرهنگ لغت t9 به تايپ کردن پيام کمک می کند . برای تايپ کردن عدد در پيام ديگر نيازی نيست که به حالت عددی (۱۲۳) سوئيچ کنيد و سپس به حالت متنی (abc) برويد . با فشار دادن طولانی تر کليد های کاراکتری می توانيد اعداد را وارد نماييد . اگر در زمان نوشتن پيام بطور اشتباه آن را cancel کنيد پيام اتوماتيک به صورت پيش نويس ذخيره می شود و در زمان نوشتن پيام بعدی تلفن آن را برای ادامه در اختيار شما قرار می دهد . تلفن شماره هايی را که اخيرا به آنها پيام فرستاديد ثبت می کند و در زمان ارسال پيام جديد در عوض مرور کردن در دفترچه تلفن می توانيد شماره مورد نظر را از بين آنها انتخاب کنيد .
[تصویر: p3-13.jpg]

[تصویر: p4-11.jpg]

[تصویر: p5-11.jpg]


email client از پروتوکل های pop3و smtp پشتيبانی می کند . اندازه پيوست های email نبايد از ۳۰۰kb بيشتر باشد . اگر پيامی را دريافت کنيد که بيش از ۵ پيوست دارد فقط ۵ پيوست از آنها دريافت می شود . در صندوق پستی می توانيد برای هر يک از پروتوکل ها حداکثر ۳۰ پيام را ذخيره کنيد . ۲۰ محل هم برای پوشه های outbox و draft ( پيش نويس) در نظر گرفته شده است . گزينه ای برای ايجاد نام کاربر و رمز جداگانه برای سرور smtp وجود دارد .
موسيقی:

file manager ( مديريت فايل) به صورت يک آيتم my stuff در منوی اصلی ظاهر می شود که شامل پوشه های جداگانه پيش تنظيمات کارخانه برای محتوای چند رسانه ای مختلف است . مديريت فايل از پوشه های ايجاد شده توسط کاربر پشتيبانی نمی کند .
[تصویر: mu1-15.jpg]


راديو fm ساده است اما کار خود را به خوبی انجام می دهد و به علاوه دارای ويژگی autoscan می باشد که امکان ذخيره کردن ۱۲ ايستگاه موجود را فراهم می کند ، اما از rds پشتيبانی نمی کند و اسامی ايستگاههای ذخيره شده را نشان نمی دهد . برای فعال کردن راديو بايد از هدست استفاده کنيد .

[تصویر: mu2-15.jpg]

[تصویر: mu3-14.jpg]

[تصویر: mu4-14.jpg]
#4
دوربين:

دوربين موجود در تلفن يک دوربين 2 مگا پيکسل با کانون اتوماتيک است و تنها تفاوت آن با مدل شکلات ال.جی، وضوح 1600x١٢٠٠ پيکسل و کانون اتوماتيک می باشد . نرم افزار دوربين نسبتا کند است و گرفتن عکس در ماکسيمم وضوح و ذخيره کردن آن حدود 10 ثانيه طول ميکشد . تطبيق دادن کانون اتوماتيک حدود 40 ثانيه زمان می برد. کانون اتوماتيک فقط در حالت ماکرو بخوبی عمل می کند . يک فلاش led وجود دارد که به گفتن عکس در شرايط بد نور کمک می کند .

[تصویر: do1-1.jpg]

[تصویر: do2-15.jpg]


دوربين همچنين دارای حالت شب است که کار خود را بخوبی انجام می دهد و نويز کمتری ايجاد می کند . دوربين زوم ديجيتال 4x دارد که در ماکسيمم وضوح وجود ندارد. منوی دوربين دارای گزينه هايی مانند وضوح تصوير، ميزان روشنايی ، تعادل رنگ سفيد ، جلوه های ويژه رنگ و ... است . دوربين می تواند در حالت عکسبرداری چند گانه نيز عکس بگيرد. بدون اينکه برای هر عکس بطور جداگانه وارد منوی تنظيمات شويد می توانيد چندين گزينه را تنظيم نماييد. اگر در طول گرفتن عکس تلفن را بخوبی نگه داريد کيفيت عکس خوب می شود . نماياب دوربين عکس را بطور کامل نشان نمی دهد . نماياب تا حدودی روی تصوير زوم می کند و طرف راست و چپ عکس خارج از قسمت قابل رويت قرار می گيرد .
[تصویر: do3-14.jpg]

[تصویر: do4-13.jpg]

[تصویر: do5-10.jpg]

[تصویر: do6-9.jpg]


فقط پس از دانلود کردن عکس به pc می توانيد آن را به طور کامل مشاهده کنيد . دوربين در ماکسيمم وضوح 176x١٤٤ پيکسل و فرمت 3gp فيلمبرداری می کند . منوی دوربين فيلمبرداری همانند دوربين عکاسی است و دارای فيلمبرداری محدود و نامحدود می باشد.
ساير امکانات:

دوربين دارای پشتيبانی کامل usb است و کابل lg usb بهمراه تلفن در بسته بندی قرار دارد . بعد از وصل کردن کابل usb تلفن بصورت يک راديو قابل جابجايی در windows explorer ظاهر می شود و به درايور ديگری نياز نيست . اگر در حالت mass storage ( کارت حافظه داخلی) تماس دريافت کنيد ، تماس رد می شود اما بعد از جدا کردن کابل اطلاعاتی در مورد تماس های ناموفق مشاهده می کنيد . برای هماهنگی دفترچه تلفن با pc و زمانبندی بايد از نرم افزار اختصاصی lgp sync که همراه تلفن روی cd عرضه می شود استفاده کنيد .

[تصویر: say1-1.jpg]


تلفن برای انتقال سريع داده از gsm سه بانده و gprs پشتيبانی می کند . از بلوتوث 2.0 با پروفايل a2dp نيز برای گوش دادن به موسيقی در هدست استريوی بلوتوث استفاده می شود . مرورگر wap دارای پشتيبانی کامل html نيست و فقط صفحات ساده را باز می کند . تقويم ساده است و برای مرور در تاريخ ها دارای تصوير ماه می باشد . پس از رسيدن به تاريخ مورد نظر می توانيد به راحتی وارد آن شويد و يک رويداد اضافه کنيد . نخستين روز هفته طبق تقويم ، يکشنبه است .

[تصویر: say2-1.jpg]

[تصویر: say3-1.jpg]

[تصویر: say4-1.jpg]


يادداشت های متنی امکان ذخيره کردن چند يادداشت را فراهم می کنند . هر يادداشت حداکثر می تواند 80 کاراکتر باشد.

[تصویر: say5-1.jpg]

[تصویر: say6-1.jpg]


منوی tools شامل نرم افزارهای آلارم ، ماشين حساب ، مبدل ، ساعت جهانی و ضبط صوت است .ضبط صوت در مدت زمان ضبط محدوديتی ندارد . اين تلفن دارای دو بازی از پيش نصب شده است .
[تصویر: say7-1.jpg]

[تصویر: say8-1.jpg]

[تصویر: say9-1.jpg]

[تصویر: say10-1.jpg]


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی prada 3.0 mazdak 4 638 07-09-13, 01:58 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی gc900 viewty smart mazdak 4 595 07-09-13, 01:56 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی km900 arena mazdak 5 794 07-09-13, 01:45 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی kf900 prada mazdak 4 656 07-09-13, 01:41 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی kp500 cookie mazdak 4 765 07-09-13, 01:39 am
آخرین ارسال: mazdakکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان