امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

(بررسی) بررسی تفضیلی و کامل ال جی lg s5200
#1
اين تلفن دارای طراحی درب دار کشويی است و دوربين آن ۱.۳ پيکسل می باشد . ال .جی s5200 از قابليت پخش mp3 و پلی فونی ۶۴ گانه برخوردار است .
مزايا :

• gprs کلاس۱۰

• بلوتوث
• طراحی زيبا
• صفحه نمايش
• کيفيت صوتی خوب
• اندازه کوچک
معايب:

• دوام کم باتری
• محل کارت حافظه ندارد
• دکمه های کوچک

• منوی قديمی
طراحی:

ابعاد تلفن ۹۰x٤٦x٢١ ميلیمتر و وزن آن ۹۸ گرم است . s5200 تماما مشکی است حافظه داخلی تلفن۴mb است . اين مدل از طريق کابل usb نيز شارژ می شود . طراحی گوشی تا حدودی شبيه مدل های کشويی جديد سامسونگ است .

[تصویر: ta5-16.jpg]

[تصویر: ta2-17.jpg]


قاب جلوی تلفن از مواد پلاستيکی براق ساخته شده است . يک قطعه لاستيکی زير صفحه نمايش وجود دارد که محل قرارگيری شست می باشد . کار با کليد های عملکردی آسان است . کليد حرکتی دارای مرکز تاييد و دکمه cancel است که گاهی اوقات به اشتباه فشار داده می شود . فقط با استفاده از soft key چپ به منو دسترسی پيدا می کنيد . بجز شماره گيری و نوشتن پيام بقيه عملکردهای تلفن درحالت بسته نيز انجام می شود. در اين حالت با استفاده از توالی کليد ها نمی توانيد به طور سريع در منو حرکت کنيد .

[تصویر: ta4-17.jpg]


قسمت اصلی تلفن پلاستيکی است و قاب پشت از لاستيک پوشيده شده است که از روی ميز يا دستان شما سر نمی خورد .
[تصویر: ta1-16.jpg]


باتری تلفن از نوع li-ion است که در حالت standby حداکثر ۲۰۰ ساعت و در مکالمه مداوم۴ساعت دوام می آورد
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
#2
صفحه نمايش :

ابعاد صفحه نمايش ۲۸x٣٥ ميلی متر و وضوح آن ۱۲۸x١٦٠ پيکسل است که ۲۶۲k رنگ را نشان می دهد . صفحه نمايش از نوع tft است .

[تصویر: saf1-12.jpg]


صفحه کليد :

کليد های اعداد در مقايسه با مدل s5000 کمی کوچکتر است . نور زمينه صفحه کليد يکنواخت نمی باشد و استفاده از آن در تاريکی به آسانی انجام می شود . دکمه دوربين در کنار تلفن قرار دارد که علاوه بر آيکن دوربين به منوی mp3 نيز دسترسی دارد .
[تصویر: k1-9.jpg]


ساختار منو :

منوی اصلی به صورت ۹ آيکن دو بعدی است و دارای زمينه مشکی می باشد . نوار وضعيت بالا و پايين در s5200 با دو نوار افقی سفيد رنگ مشخص شده است . با استفاده از کليد های عددی می توانيد به هر آيتم و زير منو دسترسی پيدا کنيد . جهت های افقی کليد حرکتی امکان حرکت در ليست ها را فراهم می کنند .

[تصویر: m1-17.jpg]

[تصویر: m2-18.jpg]

[تصویر: m3-18.jpg]


تلفن دارای ۵پروفايل است که هر يک از آنها پيش تنظيمات خاص خود را دارد . (ويبره ، بی صدا،اصلی ، بلند و هدست ) حالت های ويبره و بی صدا بطور جداگانه سوئيچ می شوند . پرو فايل هدست با وصل کردن هدفون بطور اتوماتيک فعال می شود . امکان تغيير و نامگذاری مجدد پرو فايل های اصلی ، بلند و هدست وجود دارد .

[تصویر: m4-17.jpg]

[تصویر: m5-18.jpg]

[تصویر: m6-18.jpg]


امکان تغيير تنظيماتی مانند نوع سيگنال ، سيگنال تماس، ولوم، نوع سيگنال sms ، سيگنال صفحه کليد، ولوم صفحه کليد ، سيگنال باز کردن درب ، ولوم جلوه های ويژه و ولوم خاموش / روشن وجود دارد . شما می توانيد با استفاده از کليد حرکتی در حالت stand-by يا از منوی اصلی يک پروفايل را انتخاب کنيد
#3
تماس و دفترچه تلفن :

در log تماس اطلاعات تماس های ارسالی ، دريافتی و ناموفق ذخيره می شود . هر يک از ليست ها شامل 10 ورودی است . در حالت stand by با فشار دادن دکمه call می توانيد تمامی تماس ها را به طور جداگانه مشاهده کنيد . علاوه بر مشاهده تماس ها امکان حذف هر يک از تماسهای ارسالی ، دريافتی، ناموفق يا همه آنها و همچنين مشاهده اطلاعات gprs وجود دارد. دفترچه تلفن 1000 مخاطب را در خود جای می دهد. برای هر نام می توان آدرس email و چهار شماره تلفن تعيين کرد و آن را در يکی از هفت گروه قرار داد و سپس برای گروه زنگ و عکس تعيين نمود . حداکثر کاراکترها به زبان لاتين دراين تلفن 10 کاراکتر است .

[تصویر: t1-17.jpg]

[تصویر: t2-17.jpg]

[تصویر: t3-17.jpg]

[تصویر: t4-16.jpg]


در زمان انتقال تماس ها از طريق بلوتوث اين مدل امکان ذخيره کردن اسامی 20 کاراکتری را فراهم می کند . هشت کليد عددی در رابطه با شماره گيری سريع می باشد که کليد 1 برای پست صوتی بکار می رود. ليست اسامی را می توان به سه روش مشاهده کرد: اسم، اسم و تصوير ، تصوير و شماره تلفن.در حالت stand by با فشار دادن soft key راست و يا از منوی اصلی می توانيد به دفترچه تلفن برويد و اسامی را مشاهده يا ويرايش کنيد . با فشار دادن جهت پايين کليد حرکتی فقط اسامی بدون تنظيمات قابل مشاهده است . در زمان انتخاب نام فقط شماره وارد شده به صورت پيش فرض نشان داده می شود و بقيه شماره ها و آدرس های email با استفاده از جهت های افقی کليد حرکتی قابل مشاهده است .
پيام :

تلفن از پيام های sms ، sms و mms پشتيبانی می کند . حداکثر اندازه پيام 100kb است. گزينه های موجود برای sms شامل تغييردادن فونت، رنگ زمينه و ... است . اين موارد با mms تناسب بيشتری دارد زيرا اپراتورها فقط امکان ارسال sms استاندارد را فراهم می کنند .
[تصویر: p1-17.jpg]

[تصویر: p2-18.jpg]

[تصویر: p3-15.jpg]


فرهنگ لغت t9 نيز وجود دارد . امکان اضافه کردن تصوير ، صدا، پيام آماده، تماس و کارت تجاری به sms وجود دارد . برای ايجاد mms می توانيد از قابليت های پيشرفته sms استفاده کنيد که شامل وارد کردن عکس ، گرفتن عکس و ضبط کردن صدا است.
[تصویر: p4-13.jpg]

[تصویر: p5-13.jpg]

[تصویر: p6-12.jpg]


موسيقی :

نرم افزار پخش mp3 نيز در اين قسمت وجود دارد . امکان مشاهده playlist وجود دارد اما نمی توانيد playlist شخصی ايجاد کنيد . همچنين می توانيد زمينه player را تغيير بدهيد و نوع بازنواخت را انتخاب کنيد . کيفيت صوتی پخش mp3 از طريق بلندگو و هدست در حد متوسط است . نرم افزار پخش mp3 در زمينه اجرا نمی شود .

[تصویر: mu1-27.jpg]

[تصویر: mu2-27.jpg]

[تصویر: mu3-26.jpg]

[تصویر: mu4-23.jpg]
#4
دوربين :

در منوی چند رسانه ای تمامی تنظيمات برای عکس و فيلم وجود دارد . از اين منو يا با فشار دادن دکمه کناری در حالت standby می توانيد دوربين را فعال کنيد . دوربين موجود در تلفن ۱.۳ مگا پيکسل است . دوربين قابليت فيلمبرداری دارد و جلوه های ويژه بسياری را ارائه می دهد ، اما نمی تواند در کادر عکس بگيرد.


[تصویر: do1-25.jpg]


کيفيت عکس ها در حد متوسط است و اغلب جزئيات قسمت هايی از عکس مات می باشد . شرايط نور نيز بر کيفيت عکس تاثير می گذارد. تنظيمات دستی نيز در گرفتن عکس به شما کمک می کند . دوربين دارای تنظيمات روشنايی . اندازه عکس، سه درجه کيفيت ، تعادل رنگ سفيد ، جلوه ويژه ، فلاش و زوم ۴x است . فيلم هايی که تلفن می گيرد روی pcنيز قابل مشاهده است.

ساير امکانات :

ازآيتم accessories در منو می توانيد هر يک از پنج آلارم موجود را برای هريک از روزهای مورد نظر تعيين کنيد . هر يک از ملودهای ازپيش تنظيم شده را می توان بعنوان سيگنال تماس انتخاب کرد اما امکان انتخاب mp3 به اين منظور وجود ندارد. ماشين حساب فقط عملکردهای ساده را انجام می دهد ، مبدل نيز واحد های مختلف را تبديل می کند . ساعت جهانی نيز طبق معمول اکثر تلفن ها وجود دارد . منشی تلفن اتوماتيک دارای سه مورد از پاسخ های از پيش تنظيم شده است که همچنين امکان ضبط پاسخ شخصی نيز وجود دارد . در حالت standby يا از منو می توانيد منشی تلفنی را فعال کنيد . امکان تنظيم مدت زمانی که سپس از آن مخاطب صدای شما را بشنود نيز فراهم شده است .

[تصویر: say1-5.jpg]

[تصویر: say2-4.jpg]

[تصویر: say3-5.jpg]

[تصویر: say7-5.jpg]


تقويم و يادداشت تغييری نکرده است و تعداد کل ورودی ها ۲۰ است . تقويم طبق پيش فرض تصوير ماه فعلی را نشان می دهد که از آن می توانيد به يک تاريخ مشخص سوئيچ کنيد . تنظيمات موجود در تقويم شامل : تاريخ ، دوره فعال برای يادداشت ، زمان ، رويداد ،يادداشت (حداکثر ۲۰ کاراکتر) ، زمان آلارم و تنظيم زمان پايان آن است . در قسمت يادداشت ها می توانيد يک يادداشت ۵۰ کاراکتری را وارد نماييد.نرم افزار ديکتافون تا ۱۵ ثانيه ضبط می کند و از قابليت ضبط مکالمه برخوردار نيست .

[تصویر: say4-5.jpg]

[تصویر: say5-5.jpg]

[تصویر: say6-5.jpg]


نرم افزار karaoke در تمام گوشی های ال.جی وجود داردوسه آهنگ استاندارد رافراهم می کند . حدود ۱۰۰ آهنگ جديد را می توان از سايت wow lg دانلود کرد.در گزينه settings می توانيد تنظيمات زمان، تاريخ ،صفحه نمايش ، تم،زبان، تماس، ايمنی ، شبکه و gprs را انجام بدهيد. امکان مشاهده وضعيت حافظه نيز وجود دارد . در آيتم service می توانيد wap gprs ، inetgprs و منوی فعال اپراتور را تنظيم کنيد . تنظيمات مرورگر از طريق پروتوکل http دسترسی به سايت ها را فراهم می کند . تمامی فايل هابا استفاده از usb mass storage از اينترنت ، mms و pc دانلود می شوند . فايل ها را می توان از طريق بلوتوث ارسال کرد . امکان باز کردن فايل ها در زيرمنو وجود ندارند . آنها را می توان از طريق بلوتوث ارسال کرد، نامگذاری نمود ، همه فايل ها را حذف کرد يا اطلاعات آن را مشاهده کرد. اگر از طريق کابل usb به pc وصل شويد مودم برای دسترسی به اينترنت بکار گرفته می شود


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی prada 3.0 mazdak 4 638 07-09-13, 01:58 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی gc900 viewty smart mazdak 4 595 07-09-13, 01:56 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی km900 arena mazdak 5 794 07-09-13, 01:45 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی kf900 prada mazdak 4 656 07-09-13, 01:41 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی kp500 cookie mazdak 4 765 07-09-13, 01:39 am
آخرین ارسال: mazdakکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان