امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

(بررسی) بررسی تفضیلی و کامل ال جی lg kg800
#1
اين تلفن جديد lg به صورت يک تلفن باريک ، مشکی و زيبا توصيف می شود . اين مدل دارای حافظه داخلی ١٢٨ mb ، دوربين 1.3 مگاپيکسل ، mp3 player ، پشتيبانی gprs و gsm سه بانده است ، که تمامی اينها در يک دستگاه کشويی باريک ارائه شده است .
مزايا :

• طراحی شيک و با کيفيت
• دوربين 1.3 مگاپيکسل با فلاش led
• حافظه داخلی ١٢٨ mb
• در صورت استفاده از 1.2 usb از کارت حافظه ( mass storage ) پشتيبانی می کند

• کليد حرکتی لمسی
• سيستم بسيار سريع منو

معايب :

• محل کارت حافظه ندارد
• فاقد راديو fm و حالت airplane است
• منوی دوربين کند عمل می کند
• از mp3 ، playlist و بر چسب های صوتی پشتيبانی نمی شود

طراحی :

قسمت جلوی تلفن دارای يک سطح صيقلی آينه مانند است که واقعا آن را شيک و جذاب نموده است . ساختار کشويی آن در حالت بسته بودن يک طراحی يکپارچه دارد و در نتيجه بعضی افراد هنگام باز کردن آن سعی می کنند که آنرا بصورت يک تلفن درب دار باز کنند نه يک تلفن کشويی .

[تصویر: ta1-31.jpg]

[تصویر: ta2-32.jpg]

[تصویر: ta3-31.jpg]

[تصویر: ta4-31.jpg]


اين تلفن حدود 15 ميليمتر ضخامت دارد . در حالت بسته بودن دستگاه ، فقط يک سطح براق سياه و يک مستطيل نقره ای که اطراف دکمه مرکزی ok روی صفحه لمسی را در بر می گيرد ، مشاهده می شود . صفحه نمايش و صفحه لمسی براحتی توجه هر کسی را جلب می کند . طرف چپ گوشی فقط دارای يک کليد ولوم است . اما در طرف راست ، کليد ميانبر mp3 player / دوربين و کليد روشن و خاموش مشاهده می شود . کليد روشن و خاموش در واقع دارای چندين نقش است که در ميان آنها می توان به پايان دادن و رد تماس اشاره کرد . اگر دکمه ميانبر mp3 player / دوربين را بطور کوتاه فشار دهيد ، منوی multimedia باز می شود . در حاليکه فشار دادن طولانی اين کليد ميانبر شما را مستقيما به mp3 player می رساند . پورت چند منظوره شارژر / earphone / usb / نيز در طرف چپ دستگاه قرار دارد ، که زير درپوش حفاظتی پنهان شده است .
[تصویر: ta9-30.jpg]درپوش پورت چند منظوره


قسمت پشت دستگاه طراحی متناسبی دارد و فقط دارای سوکت آنتن بيرونی و پوشش باتری می باشد . در صورت باز شدن تلفن می توانيد لنز دوربين و فلاش led را مشاهده کنيد . پوشش باتری در قسمت پائين پشت دستگاه قرار دارد و بخشی از باتری ٨٠٠ mah ، li-ion polymer می باشد . اين باتری در زمان stand by تا 200 ساعت و در مکالمه مداوم تا 6 ساعت دوام می آورد .
[تصویر: ta5-31.jpg]

[تصویر: ta6-31.jpg]

[تصویر: ta7-30.jpg]

[تصویر: ta8-29.jpg]


مکانيزم کشويی دستگاه براحتی باز می شود ، اما هنگاميکه در جيب يا کيف شما قرار می گيرد به خودی خود باز نمی شود زيرا فنر باز کننده يا نگهدارنده آن بقدر کافی سفت است و مانع اين کار می شود . در واقع عمل باز کردن تلفن بسيار لذت بخش است و سطح صيقلی آن قطعا به اين حس می افزايد . اثر انگشت بر سطح صيقلی بيرونی باقی می ماند و به همين منظور پارچه ای برای تميز کردن سطح تلفن در بسته بدی اصلی قرار گرفته است .دقت کنيد که هرگز با اجسام فلزی صفحه لمسی را لمس نکنيد و همچنين با انگشتان خيس و حتی دستمال مرطوب از آن استفاده ننمائيد ، زيرا در اينصورت به گيرنده ها آسيب وارد می شود . هنگام بسته شدن ساختار کشويی ، صفحه لمسی بطور اتوماتيک غير فعال می شود . اين صفحه در زمان گرفتن شماره نيز غير فعال می گردد
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
#2
صفحه کليد:

استفاده از قسمت عددی صفحه کليد بسيار راحت است . صفحه کليد عددی طراحی جالبی دارد ، زيرا بعضی کليدهای آن از پلاستيک مات و بعضی ديکر از پلاستيک براق ساخته شده اند. کليدهای متفاوت مانند صفحه شطرنج در کل صفحه کليد پراکنده شده اند که جلوه خاصی به آن می دهد . در حقيقت سبک شطرنج مانند صفحه کليد و شکل کليد ها بسيار شبيه يک قالب شکلات است و به همين دليل اين مدل تلفن شکلات نام گرفته است .

[تصویر: saf1-26.jpg]

[تصویر: saf2-20.jpg]


نور زمينه صفحه کليد بسيار خوب است و هنگاميکه ويژگی power saving تلفن را فعال کنيد ، نور زمينه صفحه کليد عددی غير فعال می شود ، در غير اينصورت از تلفن استفاده نمی کنيد . در زمان فعال بودن قفل کليد يا بستن مکانيزم کشويی ، امکان ورودی کاربر از بين می رود مگر اينکه دوباره آنرا باز کنيد . اگر قفل کليد را بصورت غير فعال در آوريد در زمان بسته بودن مکانيزم کشويی نيز صفحه لمسی غير فعال می شود اما شما می توانيد دوباره آنرا فعال کنيد و با دوبار فشار دادن کليد ولوم حتی در منو مرور نمائيد .

[تصویر: saf3-10.jpg]


[تصویر: saf4-5.jpg]صفحه لمسی و صفحه کليد عددی در تاريکی می درخشد


صفحه نمايش :

صفحه نمايش اين مدل lg از نوع tft با 262k رنگ می باشد که وضوح آن ٢٢٠ x ١٧٦ پيکسل است. ابعاد صفحه نمايش ٣٣ x ٣١ ميليمتر است و خوانايی آن زير نور مستقيم خورشيد بسيار خوب است اما در اين مورد يک استثنا وجود دارد و اين است که هر گاه اثر انگشت روی صفحه نمايش باقی مانده باشد ، میتوان زير نور مستقيم خورشيد نيز براحتی آنرا خواند .

[تصویر: sa1-25.jpg]


صفحه نمايش زوايای ديد گسترده ای ندارد و بطور کلی شما بايد مستقيما از مقابل به آن نگاه کنيد . صفحه نمايش stand by اطلاعاتی در مورد وضعيت باطری و شدت سيگنال نشان می دهد . می توان نام کاربر را غير فعال کرد . در حالت stand by دو soft key در رابطه با منوی اصلی و منوی تماس ها می باشند .

[تصویر: sa2-26.jpg]صفحه نمايش stand by


ساختار منو :

منوی اصلی يک ماتريس ٣ x ٣ از آيکن ها است که هر گاه آنها را انتخاب نمائيد بزرگ نمايی می شوند . گرافيک آنها بصورت نقش دار است و دندانه دار بنظر می رسد که تصور می شود به علت وضوح نسبتا کم باشد .

[تصویر: sakh1-7.jpg]


[تصویر: sakh2-7.jpg]منوی اصلی


آيکن ها و طرح کلی رنگ با طراحی تلفن مناسب است و اگر کمی دقت کنيد هر آيکن در منوی اصلی در يک مربع مشکی قرار گرفته که در حقيقت از طراحی کليدهای عددی کپی شده است . زيرا منو ها بصورت يک ليست مشاهده می شوند . تلفن دارای تنظيمات پيچيده نيست و نياز مند نصب طولانی نيز نمی باشد . شما می توانيد از هر فايل تصويری بعنوان يک پيش زمينه استفاده کنيد در صورتی که اندازه آن بيشتر از 100kنباشد در غير اينصورت برای اين کار بايد از نرم افزار pc suite که بهمراه تلفن روی يک cd عرضه می شود. استفاده نمائيد .

[تصویر: sakh3-7.jpg]


[تصویر: sakh4-7.jpg]

[تصویر: sakh5-7.jpg]

[تصویر: sakh6-7.jpg]


پيش زمينه[تصویر: sakh7-5.jpg]

[تصویر: sakh8-4.jpg]


منو را می توان در دو رنگ قهوه ای يا مشکی مشاهده کرد که کاملا با طراحی کلی تلفن مناسب است . در حالت stand by هر يک از چهارجهت کليد حرکتی دارای يک عملکرد ميانبر از پيش تعريف شده می باشد . در صورت تمايل می توانيد عملکردهای تعيين شده صفحه stand by را نمايان کنيد .

[تصویر: sakh11-2.jpg]


[تصویر: sakh12-1.jpg]

[تصویر: sakh13-1.jpg]

[تصویر: sakh14-1.jpg]


منوی ميانبر صفحه نمايش stand by


اگر کليد left را فشار دهيد شما را به منوی ميانبر پروفايل میبرد ، با فشار دادن کليد down به ليست دفترچه تلفن وارد می شويد فشار دادن کليد right شما را به منوی عملکردی خاص می برد که امکان باز کردن منوی پيام ها ، چک کردن پيام های پست صوتی ، تنظيم يک قرار ملاقات در organizer يا تنظيم آلارم را فراهم می کند . فشار دادن کليد up شما را به منوی favorites می رساند که ليستی از ميانبرهای ايجاد شده توسط کاربر است . جالب اينجاست که تمامی آيتم های منو دارای ميانبر های عددی می باشند که برای آنها تعيين شده است .

[تصویر: sakh15-1.jpg]آيکن های ميانبر عددی


گزينه ای نيز برای رنگی کردن شماره های تلفن هنگام شماره گيری وجود دارد که بدين طريق می توان اعداد را براحتی تشخيص داد .
[تصویر: sakh16-1.jpg]
#3
تماس و دفترچه تلفن :

دفترچه تلفن در حد متوسط است و در منوی اصلی يک آيکن اختصاصی ندارد ، در عوض زير آيتم منوی organizer قرار گرفته است . ظرفيت دفترچه تلفن ، 1000 اسم تماس است . جستجو از طريق تايپ کردن تدريجی کار کاراکتر های اسم صورت می گيرد . می توان چهار شماره تلفن ( موبايل ، منزل ، محل کار ، فاکس ) و يک آدرس email را در دفترچه تلفن ذخيره کرد . بعلاوه ، اسم تماس را می توان در يک گروه قرار داد و برای آن يک تصوير تعيين کرد . تمامی گزينه های موجود در صفحات جداگانه نشان داده می شوند .


[تصویر: pho1-1.jpg]


[تصویر: pho2-1.jpg]

[تصویر: pho3-1.jpg]

[تصویر: pho4-1.jpg]جستجو در دفترچه تلفن


زمينه های مختلف که می توان به هر مخاطب اضافه کرد


تصويری که برای تماس ها تعيين می شوند بايد در فرمت bmp بوده و اندازه آنها ٧٢ x ٧٢ پيکسل باشد . در عين حال ، دوربين دارای يک حالت اختصاصی برای گرفتن عکس در آن فرمت است و بنابراين کمک زيادی می کند ، اما نمی توان از فايل های تصوير در فرمت jpg استفاده نمود . حتی شما نمی توانيد تصاوير خود را از کامپيوتر upload کنيد زيرا فايل های bmp بدليل ناشناخته ای پس از upload شدن در مرورگر فايل تلفن قرار نمی گيرند . يک راه حل جالب ، گزينه ای برای مشاهده ليست تماس ها بهمراه تصاوير مربوطه است اما اين راه حل نيز کاملاً مطلوب نمی باشد زيرا تصوير ، بعضی کاراکتر های اسامی تماس را پنهان می کند .

[تصویر: pho5-3.jpg]


[تصویر: pho6-2.jpg]مشاهده مخاطبين با عکس


محدوديت ديگر دفترچه تلفن اين است که نمی توانيد برای يک تماس خاص ، يک زنگ تعيين کنيد . تنها راه اين است که تماس مورد نظر را در يک گروه تماس قرار دهيد و سپس برای آن يک زنگ در نظر بگيريد . تلفن دارای چندين گروه تماس از پيش نصب شده است که می توان آنها را اختصاصی کرد ، هر گروه تماس ، آيکن خود را دارد و می تواند در مقابل اسامی اعضای مربوطه نشان داده شود .


[تصویر: pho7-2.jpg]ليست گروه مخاطبين با آيکن های مربوطه


محدوديت بعدی دفترچه تلفن اين است که مستقيماً از صفحه نمايش stand by نمی توان دومين يا سومين شماره را برای تماس موجود ذخيره کرد و برای اين منظور بايد تماس در دفترچه تلفن را پيدا کرده و حالت edit را وارد کنيد .
در مورد ثبت تماس ها مورد جديدی وجود ندارد و آنها بصورت يک آيتم جداگانه در منوی اصلی وجود دارند و همچنين با فشار دادن کليد تماس روی صفحه لمسی نيز می توان به آنها دسترسی پيدا کرد . در حقيقت ، فشار دادن کليد تماس شما را به ليست کلی تماس های ارسالی ، دريافتی و ناموفق می رساند . ظرفيت آن 20 شماره است . اگر بخواهيد ثبت های جداگانه را مشاهده کنيد ، بايد به آيتم منوی call register برويد . شمارشگر داده gprs نيز در منوی call register وجود دارد .


[تصویر: t1-28.jpg]


[تصویر: t2-28.jpg]منوی callregister


پيام :
تلفن از ارسال و دريافت sms ، ems ، mms و پيام های email پشتيبانی می کند . ارسال پيوست های email محدوديت هايی دارد . اندازه ماکسيمم برای يک پيام ارسالی بهمراه پيوست ٣٠٠ kb ، و برای يک پيام دريافتی 100kb است . اگر پيامی با بيش از 5 پيوست دريافت کنيد فقط 5 مورد از آنها دريافت می شود . گزينه ای برای ايجاد يک نام کاربر و رمز جداگانه برای سرور smtp وجود دارد .


[تصویر: m2-31.jpg]

[تصویر: m3-28.jpg]

[تصویر: m4-29.jpg]ايجاد email

خواندن email


زمانی که پيام جديدی را آغاز می کنيد گزينه ای برای انتخاب از ميان پيام متنی ، چند رسانه ای و email ارائه می شود . در صورت انتخاب پيام متنی ، با افزودن محتوای چند رسانه ای به سادگی می توانيد آن را به يک ems يا mms تبديل کنيد.


[تصویر: m5-27.jpg]


[تصویر: m6-22.jpg]منوی پيام ها


شروع پيام جديد


اين تلفن می تواند تصاوير رنگی ، صدا ، سبک های متن و ... را ارسال کند . فرهنگ لغت t9 به نوشتن پيام کمک می کند . برای نوشتن عدد در متن پيام بايد به حالت عددی ( 123 ) برويد و سپس دوباره به حالت متنی ( abc ) برگرديد . يک ويژگی جالب اين است که اگر نوشتن يک پيام را آغاز کنيد و ناگهان از اين کار دست برداريد ، تلفن بطور اتوماتيک آن را بعنوان يک پيش نويس ذخيره می کند و بار ديگر که به نوشتن پيام مبادرت نموديد تلفن برای ادامه ، آن را در اختيار شما قرار می دهد . ويژگی ديگر اين است که تلفن آخرين شماره هايی راکه برای آنها پيام ارسال کرديد ثبت می کند . و در زمان ارسال پيام جديد شما می توانيد در عوض جستجو در ليست دفترچه تلفن ، از ميان شماره های ثبت شده ، شماره مورد نظر را انتخاب نماييد . چندين گزينه جالب وجود دارد که امکان تايپ رنگی متن را فراهم می کند ، بعلاوه سه اندازه متن و گزينه هايی برای فرمت کردن متن بصورت مورب ، برجسته و زير خط دار ارائه شده است . شما همچنين می توانيد متن را در سمت راست ، چپ يا مرکز صفحه نمايش تنظيم کنيد . دريافت اين نوع متن به پشتيبانی نسخه ems در موبايل مخاطب بستگی دارد .


[تصویر: m7-17.jpg]


[تصویر: m8-14.jpg]

[تصویر: m10-6.jpg]

[تصویر: m11-5.jpg]تايپ کردن يک پيام


گزينه های فرمت کردن متن


موسيقی :

mp3 player از playlist پشتيبانی نمی کند و تمامی فايل های ذخيره شده در پوشه mp3 را اجرا می نمايد . اين player از فرمت های فايل mp3 ، aac + ، aac++ ، wma ، mp4 ( صوتی ) و wav پشتيبانی می کند. مشکل اين جاست که از برچسب های صوتی پشتيبانی نمی شود و موارد موجود در ليست فايل طبق اسامی فايل مربوطه – براساس نام خواننده يا آهنگ امکان پذير نيست – مرتب می شوند .


[تصویر: mu1-29.jpg]


[تصویر: mu2-29.jpg]تنها playlist موجود


گزينه های حالت اجرا


mp3 player دارای 5 سطح ولوم و يک گزينه mute ( بی صدا ) است . player نمی تواند در زمينه اجرا شود و دارای سه تصوير انيميشن متفاوت است . اگر حين اجرای آهنگ يک تماس دريافت کنيد ، player متوقف می شود و پس از پايان مکالمه اجرای آهنگ از اول شروع می شود .


[تصویر: mu3-28.jpg]

[تصویر: mu4-25.jpg]


[تصویر: mu5-19.jpg]نمادهای گرافيکی موسيقی


چندين equalizer از پيش تنظيم شده وجود دارد که برای بهبود کيفيت صوتی player می توانيد از آنها استفاده کنيد .


[تصویر: mu6-19.jpg]


[تصویر: mu7-16.jpg]
#4
دوربين :

اين مدل دارای يک دوربين 1.3 مگاپيکسل است و وضوح آن ١٢٨٠ x ٩٦٠ پيکسل می باشد . دوربين نسبتا کند است و حدود 10 ثانيه طول می کشد تا در ماکسيمم وضوح عکس بگيرد و آن را ذخيره کند . برای کمک به عکس گرفتن در شرايط نور ضعيف يک led فلاش وجود دارد . دوربين دارای حالت شب نيز می باشد که در شرايط نور دهی ضعيف بسيار مفيد است . دوربين اين مدل زوم ديجيتال 4x ارائه می دهد که در ماکسيمم وضوح عمل نمی کند اما چندان مهم نيست زيرا دارای گزينه های بريدن عکس و اندازه گيری مجدد تصوير اوليه می باشد . منوی دوربين گزينه هايی مانند وضوح تصوير ، سطح روشنايی ، تعادل رنگ سفيد و بعضی جلوه های ويژه رنگ را شامل می شود .


[تصویر: cam3-5.jpg]


[تصویر: cam4-5.jpg]

[تصویر: cam5-4.jpg]

[تصویر: cam6-4.jpg]


تنظيمات مختلف دوربين


دوربين علاوه بر حالت عکسبرداری صامت ، حالت چندگانه و کادردار، دارای چندين حالت جالب ديگر نيز می باشد . حالت عکسبرداری چندگانه فقط زمانی امکان پذيراست که وضوح در ٣٢٠ x ٢٤٠يا ٦٤٠ x ٤٨٠ پيکسل تنظيم شود ، در حالی که حالت عکسبرداری کادر دار فقط در وضوح ١٧٦ x٢٢٠ پيکسل فراهم می شود که در واقع وضوح صفحه نمايش است . اگر در طول گرفتن عکس ، دوربين را کاملا بی حرکت نگهداريد تصوير کيفيت خوبی پيدا می کند . دوربين کند است و بين فشار دادن دکمه و گرفتن عکس وقفه وجود دارد و درا کثر موارد موجب می شود که صحنه مورد نظر را از دست بدهيد . جالب اين است که نماياب دوربين مانند مدل d600 تصوير کامل را نشان نمی دهد . نماياب تا حدودی روی تصوير زوم می کند و حاشيه های راست و چپ عکس بيرون از ناحيه قابل مشاهده قرار می گيرند .

[تصویر: cam1-5.jpg]


[تصویر: cam2-5.jpg]


استفاده از صفحه نمايش به عنوان نماياب دوربين


فقط بعد از گرفتن عکس و ذخيره کردن آن می توانيد کل تصوير را مشاهده کنيد . دوربين در ماکسيمم وضوح ١٧٦ x ١٤٤ پيکسل فيلمبرداری می کند و فرمت آن ٣gp است .

ساير امکانات :

file manager بصورت يک آيتم my stuff در منوی اصلی ظاهر می شود که شامل پوشه های جداگانه از پيش تنظيم شده کارخانه برای محتوای چند رسانه ای متفاوت است . در حقيقت ، اين پوشه ها تنها پوشه هايی هستند که مشاهده می کنيد زيرا file manager از پوشه های ايجاد شده توسط کاربر پشتيبانی نمی کند . همچنين گزينه ای برای علامتگذاری ، کپی يا جابجا کردن فايل ها در ميان پوشه ها وجود ندارد . برای مشاهده تصوير بايد آنها را يکی يکی باز وبسته کنيد . برای پيش نمايش تصاوير نيز حالت تمام صفحه يا زوم وجود ندارد .

[تصویر: sayer14-2.jpg]


منوی my stuff


مرورگر فايل يک پوشه اختصاصی text ارائه می دهد که در آن می توانيد فايل های txt راذخيره کرده و بعد آنها را بخوانيد . اندازه ماکسيمم يک فايل text که می توانيد آن را باز کنيد ، ٤٦٠ kb است . mp3 player ، دوربين و آلبوم عکس در يک منوی اختصاصی چند رسانه ای ( multimedia ) وجود دارد که می تواند توسط کليد ميانبر mp3 player / دوربين فعال شود . آلبوم عکس بصورت گالری تنظيم می شود و با فشار دادن کليدحرکتی می توانيد به عکس بعدی برويد .

[تصویر: sayer15-2.jpg]


مرور کردن عکس های ذخيره شده


تلفن دارای پشتيبانی کامل usb است و کابل usb lg بهمراه تلفن در بسته بندی آن قرار دارد . پس از اينکه تلفن از طريق کابل usb به کامپيوتر متصل شد در windows explorer بصورت يک درايو قابل جابجايی ظاهر می شود و به هيچ درايوی نياز نيست . اگر در حالت mass storage يک تماس دريافت کنيد ، رد می شود اما پس از جدا کردن گوشی ، اطلاعات تماس های ناموفق را مشاهده می کنيد .

[تصویر: sayer16-2.jpg]


صفحه نمايش stand by در حالت درايو usb


باز کردن درايو removable امکان دسترسی به پوشه های موسيقی ، عکس ، فيلم ، متن و ساير پوشه ها را فراهم می کند . پوشه others برای ذخيره کلی فايل بکار می رود . شما می توانيد هر نوع فايل را در اين قسمت upload کنيد . باز هم هنگامی که محتوا را در تلفن ذخيره می کنيد نمی توانيد زير پوشه ايجاد کنيد زيرا پوشه ها توسط سيستم فايل تلفن شناخته نشده و خوانده نمی شوند . پوشه photos برای عکس های گرفته شده با استفاده از دوربين تلفن در نظر گرفته شده و دسترسی به آن فقط برای ارسال تصاوير گرفته شده به کامپيوتر صورت می گيرد . با اينکه ممکن است عکس هايی از کامپيوتر به اين پوشه upload شوند اما در پوشه photos يا آلبوم عکس وجود ندارد . اگر به هماهنگی ديگری بين تلفن و کامپيوتر نياز داريد بايد از نرم افزار اختصاصی lg ) lg pc sync ) استفاده کنيد که روی يک cd بهمراه تلفن عرضه می شود . تلفن برای انتقال های سریع داده دارای پشتيبانی 3 باند gsm و پشتيبانی gprs است . اين مدل دارای بلوتوث نيز می باشد . مرورگر wap دارای پشتيبانی کامل html نيست و فقط صفحات ساده html مانند google را باز می کند .

[تصویر: sayer1-6.jpg]


[تصویر: sayer2-6.jpg]


مرورگر


منوی organizer دارای آيتم های تقويم و يادداشت های متنی است . تقويم دارای يک تصوير از ماهها است که می توانيد تاريخ ها را در آن جستجو کنيد . و پس از پيدا کردن تاريخ مورد نظر ، به راحتی می توانيد آن را وارد کرده و يک رويداد به آن اضافه کنيد .

[تصویر: sayer3-1.jpg]


[تصویر: sayer4-1.jpg]


[تصویر: sayer5-1.jpg]


اضافه کردن کار به تقويم


طبق تقويم ، اولين روز هفته يکشنبه است . هر يادداشت متنی حداکثر 80 کاراکتر را در بر می گيرد .

[تصویر: sayer6-1.jpg]


اضافه کردن يادداشت متنی


منوی tools نيز نرم افزارهای مفيدی دارد که شامل آلارم ، ماشين حساب ، مبدل واحد ، ساعت جهانی و ضبط صوت است .

[تصویر: sayer9-1.jpg]

[تصویر: sayer10-1.jpg]

[تصویر: sayer11-1.jpg]


[تصویر: sayer12-1.jpg]ماشين حساب


مبدل ارز و واحد


منوی آلارم امکان تنظيم 5 آلارم متفاوت را فراهم می کند که دارای گزينه های تکرار نيز می باشد.

[تصویر: sayer7-1.jpg]


[تصویر: sayer8-1.jpg]


منوی آلارم


نرم افزار ضبط صوت محدود به 20 ثانيه است و ميکروفن کيفيت مطلوبی ندارد و بنابراين هنگام ضبط کردن صدا بايد مستقيماً در آن صحبت کنيد . اين تلفن دارای يک بازی از پيش نصب شده است .

[تصویر: sayer13-1.jpg]


ضبط صوت


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی prada 3.0 mazdak 4 639 07-09-13, 01:58 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی gc900 viewty smart mazdak 4 595 07-09-13, 01:56 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی km900 arena mazdak 5 794 07-09-13, 01:45 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی kf900 prada mazdak 4 657 07-09-13, 01:41 am
آخرین ارسال: mazdak
  بررسی تخصصی بررسی تفضیلی و کامل ال جی kp500 cookie mazdak 4 765 07-09-13, 01:39 am
آخرین ارسال: mazdakکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان