امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

(اخبار) برنامه WhatsApp از سطح فروشگاه های ویندوزفون به منظور رفع اشکالات جمع آوری شد
#1
   

WhatsApp، اپلیکیشن محبوب در زمینه ارسال پیام از سطح فروشگاه های ویندوزفون جمع آوری شد. این برنامه روی ویندوزفون 8.1 مدام دچار مشکل می شد، اما روی ویندوزفون 8 به خوبی کار می کرد. وقتی WhatsApp را روی دستگاه های ویندوزفون 8 و 8.1 جست و جو می کنیم با پیامی مبنی بر اینکه نتوانسته چنین برنامه ای را پیدا کند و کلمه ی دیگری را برای جست و جو وارد کنید، روبرو خواهید شد.
این احتمال وجود دارد که چون این برنامه روی ویندوزفون 8.1 خوب کار نمی کرد تصمیم گرفتند این برنامه را از دسترس عموم خارج کنند تا زمانی که تیم فناوری نسخه ای از آن را برای اجرای خوب بر روی ویندوزفون 8.1 ارائه نماید. این کار بیشتر به خاطر این بوده که کاربران ویندوزفون منتظر نسخه ای از آن باشند که با پلت فرم به روزرسانی شده کار کند، در عوض اینکه تجربه بدی از این برنامه در ذهنشان ثبت شود.

WhatsApp منتظر تنظیم کننده های خارجی است تا خرید 19 میلیارد دلاری از شرکت را نشان دهند. ماه گذشته FCC تأیید کرد که WhatsApp و فیس بوک قول هایی که به کاربران WhatsApp داده اند را عملی خواهند کرد. این سازمان می خواهد مؤسس فیس بوک، Zuckerberg را روی قولش مبنی براینکه "ما مطلقاً قصد نداریم تا طرح های WhatsApp و راهی که این برنامه از اطلاعات کاربران استفاده می کرد را تغییر دهیم" نگه دارد.
تا آنجا که به نگرانی های کاربران ویندوزفون مربوط می شود باید بگوییم که این قضیه به این معنی نیست که قرار است WhatsApp در حالت یک پلتفرم برگردد.
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار مایکروسافت ویندوزفون WP 8.1 را رایگان کرد مای فون 0 261 09-04-14, 10:14 pm
آخرین ارسال: مای فونکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان