امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

مقایسه قیمت های اپراتور های همراه اول و ایرانسل
#1
نرخ یک دقیقه مکالمه سیم*کارت دایمی همراه اول در ساعات پیک، از این سیم*کارت به سیم*کارت دایمی یا اعتباری همراه اول و یا تلفن ثابت ۴۴۷ ریال و در ساعات غیرپیک، جمعه*ها و تعطیلات رسمی ۳۵۸ ریال و تعرفه*های خدمات سیم*کارت دایمی همراه اول درباره نرخ یک دقیقه مکالمات بین* شهری طبق موارد فوق در ساعات پیک ۷۶۰ ریال و غیرپیک ۵۳۶ ریال است.

این تعرفه*ها درباره سیم*کارت اعتباری همراه اول از این سیم*کارت به سیم*کارت*های اعتباری، دایمی همراه اول و یا تلفن ثابت، در ساعات پیک و مکالمه* استانی ۶۷۰ ریال و ساعات غیرپیک، جمعه*ها و تعطیلات رسمی ۵۳۶ ریال است و بین استانی در ساعات پیک ۱۱۳۹ ریال و در ساعات غیرپیک ۸۰۴ ریال و هزینه* ارسال پیامک فارسی ۱۰۶ ریال و لاتین ۲۶۴ ریال است.

اما تعرفه تماس از سیم*کارت*های اعتباری همراه اول به ایرانسل ۹۳۵ ریال محاسبه می*شود و تماس از سیم*کارت*های دایمی همراه اول به ایرانسل ۶۲۵ ریال است.

تعرفه تماس از سیم*کارت*های همراه اول به تالیا همانند تعرفه*های همراه اول محاسبه می*شود.

تعرفه تماس سیم*کارت*های دایمی ایرانسل به سایر مشترکان سیم*کارت*های دایمی و یا اعتباری ایرانسل ۴۹۹ریال محاسبه می*شود.

تعرفه تماس از سیم*کارت*های دایمی ایرانسل به مشترکان سایر اپراتورها ۶۲۵ ریال است (در همراه اول ۴۴۷ ریال برای تماس با دیگر مشترکان همراه اول در همان شهر، ۷۶۰ ریال برای تماس با دیگر شهرها).

هم*چنین تعرفه هر دقیقه مکالمه مشترکان سیم*کارت*های اعتباری ایرانسل با دیگر مشترکان سیم*کارت*های دایمی و یا اعتباری این اپراتور ۶۲۰ ریال است، مشترکان سیم*کارت*های اعتباری ایرانسل برای تماس با مشترکان سایر اپراتورها ۸۵۲ ریال پرداخت می*کنند که در همراه اول ۶۷۱ ریال برای تماس شهری و ۱۱۴۰ ریال برای تماس بین شهری است.

بنا بر اعلام همراه اول، تعرفه*های این سیم*کارت*ها در طرح*های مختلف با تخفیفات مختلفی همراه است؛ به عنوان مثال در اعیاد مذهبی کلیه مکالمات در خطوط همراه اول با ۱۰ درصد تخفیف صورت می*گیرد و در بعضی طرح*ها نیز برخی تعرفه*ها در حد رایگان ارایه می*شود.

ایرانسل هم اعلام کرده که کلیه مشترکان سیم*کارت*های دایمی و اعتباری ایرانسل می*توانند با فعال*سازی یکی از طرح*های تعرفه تشویقی ایرانسل تا ۹۷ درصد تخفیف در هزینه*های ارتباطی خود برخوردار شوند. هم*چنین در سیم*کارت*های دایمی و اعتباری ایرانسل تعرفه تماس بین شهری و هزینه جابه*جایی وجود ندارد و تعرفه تماس از هر جای ایران به هر جای دیگر کشور مستقل از محل قرارگیری مشترک یا مقصد وی و یا شهری که سیم*کارت را از آن خریده و ثبت*نام کرده یکسان است و هزینه اضافه*ای به صورتحساب وی افزوده نمی*شود.

تعرفه* پیام*های فارسی در سیم*کارت*های دایمی همراه اول به مبلغ ۸۹ ریال و پیامک*های لاتین به مبلغ ۲۲۲ ریال محاسبه می*شوند و در سیم*کارت*های اعتباری و دایمی ایرانسل تعرفه هر پیام کوتاه فارسی ۱۰۰ ریال و هر پیام کوتاه لاتین ۱۶۰ ریال است
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ترفند افزایش سرعت اینترنت ایرانسل مای فون 4 1,057 07-02-15, 10:28 am
آخرین ارسال: zaze
  آموزش فعال سازی رایگان سرویس تماس از دست رفته در اپراتور همراه اول j@3er 0 396 21-11-13, 12:33 am
آخرین ارسال: j@3er
  چت کردن با ایرانسل به وسیله SMS Chat Zone مای فون 0 418 19-10-13, 06:41 pm
آخرین ارسال: مای فون
  استفاده از پیام گیر صوتی ایرانسل مای فون 0 323 19-10-13, 06:40 pm
آخرین ارسال: مای فون
  روش گرفتن ریز مکالمات از سایت ایرانسل برای مشترکین دایمی و اعتباری مای فون 0 358 19-10-13, 06:39 pm
آخرین ارسال: مای فونکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان