امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

تاريخ تولد دوستان خود را به خاطر بسپاريد!
#1
جزو آندسته از افرادى هستيد که حافظهى تاريخ خوبى نداريد؟ يا مدام در مقابل دوستان خود بدليل فراموش کردن تاريخ تولد آنها خجالت زده مىشويد؟ به شما پيشنهاد مى کنم اين مطلب را بخوانيد.
همراهتان در اينجا به کمک شما مىآيد و دوستان خود را با اين حافظه کمکى متعجب سازيد! همانطور كه مى دانيد در بيشتر گوشىهاى حال حاضر و در قسمت تقويم آنها (calendar) امكاناتى وجود دارد كه شما مىتوانيد توسط آن، تاريخى را مشخص كنيد كه مثلا قرار، تاريخ تولد و …را به شما يادآورى كند.
ين خصيصه در بعضى از مدلها (به مانند سامسونگ) با عنوان birthday در قسمت تقويم شناخته مىشود که به نظر من يك اشكال بزرگ دارد، و آن اين است كه اين مسئله تنها يك بار يادآورى مىشود و شما بايد روز تولد مورد نظر را براى سال جديد مجددأ تنظيم كنيد. اما در گوشيهاى نوكيا شما توسط اين ترفند مىتوانيد با يكبار تنظيم تاريخ تولد دوستان خود، براى هميشه روز تولد آنها را تبريك بگوييد و آنها را متعجب سازيد، و يا اينكه تاريخ سالگرد ازدواج خود را فراموش نكنيد.

روش كار به صورت زير است:
1) از طريق menu و پوشه organiser وارد قسمت calendar شويد.
2) تاريخ مورد نظر خود را انتخاب كرده و از طريق options و سپس new entry گزينه meeting را انتخاب كنيد.
3) در قسمت subject نام شخصى را كه روز تولدش را وارد كردهايد و يا هر چيز ديگرى كه قرار است در آن روز نمايش داده شود را وارد كنيد.
4) حال alarm را on كنيد و ساعت و تاريخ alarm را مشخص كنيد.
5) repeat را yearly كنيد و در قسمت repeat until تاريخى كه مىخواهيد اين چرخه ساليانه ادامه داشته باشد را وارد كنيد. باقى گزينه ها هم نيازى به تغيير ندارد.
6) در انتها براى ذخيره شدن تغييرات done را بزنيد.
توجه داشته باشيد که انتخاب تاريخ alarm را با دقت انجام دهيد. اين تاريخ بايد با تاريخ start date متناسب باشد
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان