امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

آموزش دوال بوت لودر v3x
#1
آموزش دوال بوت لودر v3x


1- فایل ضمیمه را دانلود کنید.
این فایل شامل یک فایل sbf ، یک پچ fpa و یک فایل read me هست .

2- فایل sbf را با برنامه موتوکاپ به گوشی انتقال بدهید.

3- از کد گروپ یک (cg1) گوشی تان توسط برنامه flash & backup یه بک آپ با فرمت sbf بگیرید.

4- دقت کنید که وقتی از cg1 بک آپ می گیرید با critical error مواجه می شوید که می بایست دکمه پاور را به قدری نگه دارید که گوشی خاموش بشود. بعد از این کار حتماً سیم کارت رو داخل گوشی قرار بدهید و یک بار گوشی را خاموش و روشن بکنید.

در غیر این صورت (برای مثال اگر یک دفعه کابل رو جدا کنند و باتری رو دربیاورند و دوباره جا بزنند.)2 تا مشکل بوجود می آید:

a- ممکن است بعد از روشن کردن گوشی فقط در حالت بوت لودر بالا بیاید و مجبور بشوید به طور کامل گوشی رو فلش کنید!

b- بعد از پچ کردن cg1 وقتی که می خواهید با موتوکاپ آن را به گوشی انتقال بدهید به احتمال بسیار زیاد با critical error مواجه می شوید و هر چه این کار رو انجام بدهید باز همان ارور را مشاهده می کنید.

5- پچ موجود در فایل ضمیمه را به بک آپی که از cg1 گرفتید اضافه کنید.

-فایل پچ شده را با استفاده از برنامه موتوکاپ به گوشی انتقال بدهید.

بعد از تمام شدن انتقال ، سیم کارت را در گوشی بگذارید و گوشی را یک بار روشن و خاموش کنید.
حالا ( در حالتی که گوشی خاموش است ) کلید های ستاره و بعد پاور را نگه دارید منویی برای شما ظاهر می شود که شامل چند گزینه است :
1- motorola boot : با زدن کلید شماره 1 به بوت لودر می روید.
2- blank mode : یه صفحه سیاه می آید این در واقع همان چیزی هست که هر موتورولا داری دوست دارد به اون دست پیدا کند و در واقع خیال شما را از داشتن یک باکس راحت می کند و به عبارت دیگر از این به بعد گوشی تان هر وقت خراب شد بدون اینکه نیاز به تست پوینت توسط باکس داشته باشید می توانید تست پوینت رو با کامپیوترتون انجام بدهید!!!

در واقع پروژه ی جدید thecore و flashtato روی همین اصل و برای دست یافتن به این اصل انجام شده است. و در آخر اگه شما این فایل را روی گوشی پچ کنید دیگر نیازی نیست از خراب شدن گوشی تان بترسید و هر موقع فایل اشتباه را روی گوشی ریختید و گوشی تان روی حالت بوت بالا نیامد می توانید با گرفتن دکمه های * و پاور (و نه سه دکمه ای که قبلا نگه می داشتید) مستقیما به حالت blank mode منتقل بشوید و با فلش یک مونستر پک مناسب اصلی گوشی رو ریکاور کنید.

اگه دقت کرده باشید شما یکی از بهترین قابلیت هایی رو که به گوشی می توانید اضافه کنید رو به دست خواهید آورد. در ضمن یادتان باشد اگر احیانا این بلا ها را سر گوشی تان آوردید و گوشی خراب شده رو ریکاور کردید باید پس از ریکاور شدن، فایل دوئل بوت را دوباره نصب کنید تا قابلیت بالا رو دوباره به دست بیاورید.

3- reboot phone : با زدن کلید شماره 3 گوشی ریبوت می شود البته کابل یو اس بی باید به گوشی متصل باشد.
بوت شدن در این حالت مانند حالتی است که شما کابل یو اس بی یا شارژر را بدون اینکه گوشی را روشن کنید ، به گوشی متصل کنید.


4- about : که درباره سازندگان می باشد.

5 - enable password

change password - 6

پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان به گزینه های 5 و 6 کاری نداشته باشید زیرا همان طوری که نوشتیم در گزینه 5 اگر عبارت enable password نوشته شده باشد یعنی پسورد غیر فعال است اگر کلید 5 را یک بار فشار بدهید (که پیشنهاد می کنیم اصلاً این کار را انجام ندهید) یک صفحه ای باز می شود که ازتان پسورد می خواهد و شما باید 12345 را بزنید و کلید سبز را برای ok شدن فشار بدهید .بعد از این کار هر کاری که بخواهید بکنید ازتان پسورد می خواهد ، حتی اگه بخواهید گوشی را به حالت بوت لودر ببرید!

اگر کابل وصل نباشد گوشی روشن هم نمی شود و با زدن پسورد ، صفحه پسورد بسته می شود و گوشی خاموش می شود و با زدن دکمه پاور دوباره صفحه مربوط به پسورد ظاهر می شود و تنها راه روشن کردن گوشی این است که کابل یو اس بی یا شارژر رو اول وصل کنید و سپس پسورد را بزنید تا گوشی روشن بشود.
خیلی درد سر دارد مخصوصاً اگر پسورد را عوض کنید و یادتون برود، زیرا برای داخل بوت لودر رفتن هم ازتان پسورد می خواهد و گوشی تعطیل می شود و شاید آخرین گزینه تست پوینت و فلش کردن با باکس باشد.
پس به گزینه های 5 و 6 کاری نداشته باشید.

بوت لودر اصلی ( اول ) گوشی هم که با زدن دکمه های ستاره و مربع و پاور نشان داده می شود

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   dualboot_launch.zip  (اندازه: 114.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)  دانلود کنيد
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان