امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

پيش بينی هوا , فن بازاريابي
#1
پيش بينی هوا

روزی گروهی از اهالی يک قبيله سرخپوست به رييس تازه انتخاب شده قبيله مراجعه می کنند و از او می پرسند به نظر شما امسال زمستان سردی پيش رو خواهيم داشت؟ رييس هم می گويد : ممکن است ، بهتر اين است که برای زمستان هيزم جمع کنيد.
چند روز بعد رييس با اداره هواشناسی تماس می گيرد و می پرسد : آيا امسال زمستان سردی خواهيم داشت؟ کارشناس هواشناسی پاسخ می دهد: احتمالا بله.
رييس مردان قبيله را جمع می کند و می گويد : بهتر است هيزم بيشتری جمع کنيم چون زمستان سردی پيش رو داريم.
چند روز بعد دوباره با اداره هواشناسی تماس می گيرد و باز از پيش بينی سرمای زمستان می پرسد. اينبار کارشناس هواشناسی می گويد : بله حتما زمستان سردی پيش رو داريم.
رييس بار ديگر مردان قبيله را جمع می کند و می گويد تلاش بيشتری برای جمع کردن هيزم بکنند چون زمستان سرد و سختی پيش رو خواهد بود.
رييس پس از چند روز برای اطمينان بيشتر باز با اداره هواشناسی تماس می گيرد و می پرسد: آيا زمستان سرد و سختی پيش رو داريم؟
کارشناس می گويد : بله امسال ما سردترين و سخت ترين زمستان تاريخ را پيش رو داريم.
رييس با تعجب می پرسد : آخر شما از کجا به اين تنيجه رسيده ايد؟
کارشناس می گويد : چون سرخپوست ها به طور ديوانه واری مشغول جمع کردن و ذخيره هيزمند!!فن بازاريابي

یک پسر تگزاسی برای پیدا کردن کار از خانه به راه افتاده و به یکی از این فروشگاهای بزرگ که همه چیز میفروشند در ایالت کالیفرنیا میرود.مدیر فروشگاه به او میگوید: یک روز فرصت داری تا به طور آزمایشی کار کرده و در پایان روز با توجه به نتیجه کار در مورد استخدام تو تصمیم میگیریم.در پایان اولین روز کاری مدیر به سراغ پسر رفت و از او پرسید که چند فروش داشته است؟ پسر پاسخ داد که یک فروش.مدیر با تعجب گفت: تنها یک فروش؟ بی تجربه متقاضیان در اینجا حدقل 10 تا 20 فروش در روز دارند. حالا مبلغ فروشت چقدر بوده است؟ پسر گفت: 134999 دلار. مدیر تقریبا فریاد کشید: 134999 دلار؟ مگه چی فروختی؟ پسر گفت: اول یک قلاب ماهیگیری کوچک فروختم، بعد یک قلاب ماهیگیری بزرگ، بعد یک چوب ماهیگیری گرافیت به همراه یک چرخ ماهیگیری 4 بلبرینگه. یعد پرسیدم کجا میرید ماهیگیری؟ گفت: خلیج پشتی. من هم گفتم پس به قایق هم احتیاج دارید و یک قایق توربوی دو موتوره به او فروختم. بعد پرسیدم ماشینتان چیست و آیا میتواند این قایق را بکشد؟ که گفت هوندا سیویک. پس منهم یک بلیزر به او پیشنهاد دادم که او هم خرید. مدیر با تعجب پرسید: او آمده بود که یک قلاب ماهیگیری بخرد و تو به او قایق و بلیزر فروختی؟ پسر به آرامی گفت: نه، او آمده بود یک بسته نوار بهداشتی بخرد که من گفتم پس گند زده شده به آخر هفته ات بیا یک برنامه ماهیگیری ترتیب بدهیم
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان