امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

عجیبترین و بهترین مخفیگاه ها برای نگهداری اشیاء با ارزش
#1
شاید برای شما هم پیش آمده باشد، که یک وسیله با ارزشی دارید، که می خواهید تنها خودتان از مکان آن اطلاع داشته باشید. و آن را در جاهای امن دیگر به جز گاو صندوق ها و کیف های رمز دار بگذارید. تا از دسترس دیگران و یا سارقین در امان باشند. در ادامه مطلب، چند وسیله خلاقانه ای خواهید دید که بهترین مکان برای مخفی اشیاء با ارزش هستند.
[تصویر: a98425_10clock-1.jpg]
ساعت
این ساعت نقره ای و براق،ممکن است در نگاه اول همانند ساعت های معمولی باشد، اما این ساعت در درون خود یک محفظه مخفی دارد، که آن را به مکانی مخفی مناسب برای نگهداری از پول نقد و جواهرات تبدیل کرده است.
[تصویر: a98425_vault-1.jpg]
پریز ایمن
در پشت این پریز امن محفظه ای وجود دارد، که می توان از آن برای نگهداری از وسایل باارزشی مانند جواهرات، پول نقد، کارت های اعتباری و… استفاده کرد.
[تصویر: a98425_springles-1.jpg]
قوطی چیپس
یک چیپس واقعی است، که توسط کارخانه سازنده ی آن یک پوشش مقاوم در قسمت پایین قوطی این چیپس تعبیه کرده است. که مکان امنی برای نگهداری از وسایل قیمتی و با ارزش شما است، زیرا هیچ سارقی در هنگام سرقت، به قوطی چیپس فکر نمی کند.

[تصویر: a98425_4hairbrushsafe-1.jpg]
برس مو
این یک برس مو منحصر به فرد است، که به شما اجاز می دهد در قسمت در پوش بالای آن مقداری پول جاسازی کرد.

[تصویر: a98425_6tanktop-1.jpg]
لباس ایمن

یک تیشرت که از جنس پنبه و همچنین از دو لایه ساخته شده است، و همانطور که در تصویر هم می بینید، دارای جیب های مختلفی برای نگهداری از وسایل با ارزش است.

[تصویر: a98425_7lettuce-1.jpg]
کاهو
این یک کاهوی طبیعی و واقعی به نظر می رسد، اما این طور نیست، در درون این کاهو که ظاهری همانند یک کاهوی طبیعی دارد، محفظه ای وجود دارد که می توان آن را از اقلام قیمتی خود پر کرد، و آن را درون یخچال گذاشت! آیا سارق به یک کاهو درون یخچال فکر می کند؟

[تصویر: a98425_8cocacola-1.jpg]
قوطی کوکا کولا
این قوطی نوشابه امن، از قوطی واقعی کوکا کولا ساخته شده است، که در زیر آن در پوشی وجود دارد که می توان آن را از جا خارج کرده و اشیاء قیمتی مان را در محفظه آن گذاشت و آن را درون یخچال بذاریم!

[تصویر: a98425_9candle-1.jpg]
شمع
این قالب های شمعی، از موم شمع 100 درصد واقعی ساخته شده، در قسمت پایین این شمع ها درپوشی وجود دارد، که پس از جدا کردن آن از شمع، محفظه ای خواهید دید که می توان اشیاء قیمتی را درون آن گذاشت
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان