امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این موضوع را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

(آموزش) ترمیم تریم و انلاک semc odm
#1
ابتدا به یک فایل ta نیاز داریم که می تونیم اون رو از طریق رید گرفتن از فلش انجام بدیم به این ترتیب که با استفاده از یک گوشی سالم و کابل خود باکس آدرس شروع رو 0ffc0000 و آدرس پایان رو در 40000 قرار می دیم و با زدن تیک های sign mode و altbypass mode در تب settings از گزینه read flash استفاده می کنیم و فایل ذخیره می شود.حالا این فایل را در قسمت فلش قرار می دهیم و با زدن تیک های signed mode و use alternative security bypass این فایل را روی گوشی رایت می کنیم.
در تمامی مراحل به جز فلش باید از کابل خود باکس استفاده کنید.
بعد از رایت تریم اریا ارور قرمز رنگی مشاهده می کنید.مهم نیست.
حالا یک بار دیگر اینفو بگیرید.مشاهده می کنید سریال گوشی برگشته و نه سریال خود گوشی.حالا باید سریال اصلی را درست کنیم.
با استفاده از ساخت فایل اسکریپت می تونیم سریال رو درست کنیم برای این کار ابتدا یک فایل تکست ایجاد کرده و متن tawrite:000107d1 رو در اون کپی می کنیم که در ادامه آن باید سریال گوشی را از روی این نمونه بسازید و تایپ کنید:


imei : 35627503422488

tawrite:000107d10375623500882442

حالا این فایلی رو که ساختید در script قرار دهید ودر تب ستینگ signed mode را بزنید و سپس گزینه ی write script را بزنید.
یک اینفو بگیرید تا از درست شدن سریال مطمئن شوید.
در اینفو مشاهده می کنید که سیم لاک گوشی در حالت tamperd قرار دارد برای ترمیم آن و تبدیل به not tamperd باید آن را انلاک کنیم که به 2 لاگ احتیاج داریم.

نکته مهم اینکه در این حالت قبل از انلاک گوشی را با سه فایل صحیح فلش می کنیم.گوشی روشن نمی شود. یک اینفو از آن می گیریم تا ببینیم که همه چیز سر جای خود هست یا نه.

این کار برای این است که این سری گوشیها احتمال دارد اگر بعد از انلاک فلش شوند مجددا به حالت قبل برگردند پس ما اول فلش می کنیم و اینفو می گیریم و اگر همه چیز درست بود و فقط سیم لاک در حالت tamperd قرار داشت انلاک می کنیم.
در تب ستینگ گزینه های signed mode و full unlock instead user code reset را فعال می کنیم و یوزر و پسورد لاگ خود را وارد می کنیم و از گزینه ی انلاک رو می زنیم.

باطری را در آورده و جا می زنیم.گوشی را روشن می کنیم.

از کار خود لذت ببرید
حامیان مای فون

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربر ویژه شوید

buy-pack

خرید ارزان و مطمئن کارت شارژ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان